Odpowiedzi

2010-03-16T14:19:39+01:00
Zabytki, większy wybór w sklepach, lepsze szpitale i większe możliwości zawodowe to zalety stolicy. Pomimo tego i tat nie chciałabym mieszkać na stałe w Warszawie, ponieważ nie jest to miasto dla mnie. Jest tam za dużo sklepów, marketów i instytucji. Warszawa to stolica Polski i pałęta się tu zbyt dużo turystów, co jest też powodem porannych i popołudniowych korków ulicznych. Są tam też droższe ceny produktów sporzywczych i nie tylko.
Mam nadzieję że wystarczy i że Ci się podoba ;)
Pozdrawiam Jazzz5 :)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T14:20:21+01:00
Nie chciałabym mieszkać w Warszawie na stałe ponieważ, wolę spokojne, dłuższe życie na wsi. Może jest tam mniej miejsc pracy, ale jest też mniej problemów, mniej ludzi, mniejszy ruch, jest przede wszystkim bezpieczniej. Na wsi jest czyste powietrze, można się zrelaksować nie słysząc trąbienia, czy krzyczenia za oknami. Są oczywiście też wady mieszkania na wsi ponieważ, jest dalej do szpitala, apteki czy sklepów, ale jednak wolałabym poświęcić więcej pieniędzy na dojazd to tych sklepów niż mieszkać całe życie w zatłoczonej i zanieczyszczonej metropolii.
Warszawa jest dużym miastem, mieszka w niej mnóstwo ludzi, jest wiele włamań, kradzieży, wypadków, są duże korki w godzinach południowych co utrudnia dojazd do pracy, domu czy szkoły. Wiadomo są szkoły z wyższym wykształceniem, większy wybór pracy, blisko ośrodki pomocy, ale czy warto zrezygnować ze spokojnego życia dla kilku plusów? Uważam, że lepiej mieszkać w spokojnym miejscu, nie musi to być wieś może to być mniejsze miasteczko, jest tam spokojniej, lepsze warunki do wychowania dzieci, cisza, dużo lepsze niż Warszawa.