Odpowiedzi

2010-03-16T16:09:34+01:00
Przed sprawdzianem towarzyszą mi różne uczucia . Jestem bardzo zestresowana i zdenerwowana . Myślę za napisze na słabą ocenę . Jednak kiedy się skończy czuję dużą ulgę .
1 3 1
2010-03-16T16:21:49+01:00
Pewnego razu na polskim pani przyprowadziła jakąś dziewczynę.Przedstawiła ją(na imię ma Ania) potem pani powiedziała jaj żeby wybrała sobie miejsce koło kogoś.Padło na mnie siadneła rozpakowała się.Pani zaczęła lekcję a ja się na nią cały czas patrzyłem.Pani zadała nam zadanie ale ja nie wiedziałem co pani zadała bo się zamyśliłem jak to by było jak bym z nią chodził.Po matematyce poszliśmy na obiad.Na obiedzie byłem 3 w kolejce i zobaczyłem że Ania stoi ostatnia w kolejce to więc powiedziałem jej żeby poszła za mnie.
Po obiedzie ja z kolegami poszliśmy do domu.Ania szła w naszym kierunku.Moi koledzy poszli do swojego bloku a ona szła za mną więc zaczekałem na nią i zaczęliśmy rozmawiać.Spytałem się jej gdzie mieszka.Powiedziała że mieszka w bloku nr. 32 a ja jej powiedziałem że ja też tam mieszkam.Następnego dnia poszedłem do szkoły i powiedziałem moim kolegom że ją kocham.Oni mi powiedzieli żebym się jej spytał czy chcę zemną chodzić.Ja powiedziałem że się jej spytam na końcu lekcji.Nareszcie skończyła się lekcja i jej powiedziałem czy będzie zemną chodzić.Powiedziała że będzie.Bardzo się ucieszyłem.

Proszę o gwiazdki
2 5 2