Odpowiedzi

  • zlop
  • Początkujący
2010-03-16T16:10:12+01:00
Drogi,Mały Księciu!

W pierwszych słowach mego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i podziękować za ostatni list przysłany od ciebie.U mnie wszystko w porządku mimo że bardzo mi Ciebie brakuje.
Nie mam z kim spędzać wolnego czasu, wyżalić się.Bardzo czuję się samotna od czasu kiedy opuściłeś planetę.Nie ma kto się mną opiekować przykrywać kloszem.Jeżeli Ci na mnie zależy to myślę że wysłuchasz mnie i wrócisz.Ja każdego dnia będę na ciebie czekać.Jeśli nie będziesz mógł to zrozumiem.
Twoja przyjaciółka Róża:)
5 3 5
2010-03-16T16:15:32+01:00
Kochany Mały książe!

Na wstępie mego listu do Ciebie pragnę CIę serdecznie pozdrowić i ucałować. Chciałabym również abyś wybaczył mi moją głupotę. Wiem jak bardzo mnie kochasz i wiem że nadużyłam Twojego zaufania, ale chyba możesz wybaczyć mi ,przecież niegdyś byliśmy przyjaciółmi! Tak bardzo Cię kocham i tak wiele dla mnie znaczysz, proszę pomóż mi ! Życie bez Ciebie niema sensu. Caly czas myślę o Tobie i niemogę pogodzić się z tym że tak bardzo Cię zraniłam! Dotychczas byliśmy tylko ty i ja ale teraz znalazłeś sobie nowych przyjaciół a ja poczułam się zraniona. Już wiem jaka głupia byłam. Myślałam tylko o sobie a nie potrafiłam zauwarzyć co dzieje się na Naszej planecie. Jej tez mi brakuje i nawet tych głupich baobabów które razem wyrywaliśmy.
Mały książe proszę Cię pozwól mi wrócić . Zacznijmy wszystko od początku. Postanawiam się zmienić ,jeśli tylko dasz mi drugą szanse. Wybacz mi proszę!
Twoja na zawsze kochająca Cię RÓŻA


mam nadzieję że się przyda;)
5 5 5
2010-03-16T16:18:38+01:00
Drogi Mały Książę!
Piszę do Ciebie, bo bardzo za Tobą tęsknię i chciałabym, abyś wrócił do mnie. Zrozumiałam teraz, że zrobiłam błąd, pozwalając Ci ode mnie odejść. Teraz usycham z tęsknoty i zamartwiania się. Nie wiem, czy nic Ci się nie stało, dlatego nie mogę darować sobie, że nie zatrzymywałam Cię, ani nie odradzałam tej podróży. Jeżeli nic Ci nie jest to wróć do mnie, albo chociaż napisz.
Tęsknię, Róża
2 5 2