Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T16:06:32+01:00
Za 10 lat będę aktorką . Bardzo lubię odgrywać różne scenki . Myślę ze nie jestem jedną z tym którym marzenia się nie spełniają . Zawód aktorki jest dla mnie ciekawy . Za wzór stawiam sobie Joanne Koroniewską . Jest to bardzo miła i pogodna osoba . Jednak moje marzenie jest bardzo wielkie ;)
2010-03-16T16:10:23+01:00
ZA DZIESIĘĆ LAT BĘDĘ... NO WŁAŚNIE KIM? JESZCZE TEGO NIE WIEM. MOŻE BĘDĘ CHCIAŁ/-A UCZYĆ W SZKOLE? A MOŻE SAM/-A BĘDĘ CHCIAŁ/-A SIĘ JESZCZE CZEGOŚ NAUCZYĆ? NIE CHCĘ ZA BARDZO WYBIEGAĆ W PRZYSZŁOŚĆ. JESTEM TU I TERAZ. NA ZASTANAWIANIE SIĘ BĘDĘ MIAŁ/- A CZAS PÓŹNIEJ. PÓKI CO MUSZĘ BARDZIEJ SKUPIĆ SIĘ NA SZKOLE, PRZYJACIOŁACH, RODZINIE. A MOŻE SZCZĘŚCIE BĘDZIE MI SPRZYJAĆ, WYGRAM W TOTKA I WYBUDUJĘ SOBIE WILLĘ Z BASENEM? NIE CHCĘ NA RAZIE MYŚLEĆ KIM BĘDĘ BO MUSZĘ BARDZIEJ SKUPIĆ SIĘ NA TERAŹNIEJSZOŚCI. JEDNO JEST PEWNE- NA 100 % NIE PORZUCĘ SWOJEJ WIARY W SIEBIE I INNYCH. I CHOĆBYM MIAŁ/-A BYĆ PRACOWNIKIEM STACJI PALIW TO ZAWSZE BĘDĘ ZADOWOLONA BO MOGŁO BYĆ GORZEJ.
2010-03-16T16:18:15+01:00
Za dziesięć lat będę już dorosły. Będę mógł więcej niż jak jestem dzieckiem np. prowadzić samochód(:)).Będę pracować i pójdę na studia. Zostanę (tu wpisz swoją wymarzoną pracę) i będę w tym naprawdę dobry. Zawsze marzyłem żeby pojechać (wpisz swoje wymarzone miejsce) może w końcu to się uda. Może kogoś poślubię...i będę szczęśliwy. A może będę mieć dzieci. Jeszcze nie wiem ale na razie o tym nie myślę, ponieważ musi minąć jeszcze dziesięć lat.