Odpowiedzi

2012-07-24T23:30:19+02:00

Szalona miłość, bardzo zmieniła Julię, ponieważ wczesniej  , była ona dziewczyną, która nie sprzeciwiała sie woli rodziców. Natomiast zakochując się w Romeo , Julia była nieposłuszna swoim rodzicom, którzy byli skłóceni z rodem jej ukochanego. Chcieli oni wydac ja za Parysa , którego ona nie chciała. Miłość sprawiła , że zdanie rodziców nie liczyło się dla niej wcale. Dla niej najważniejsza , była jej miłość do Romeo.
Julia przed poznaniem swego ukochanego , była cichą i spokojna dziewczyną . Nie odznaczała sie zbytnia odwagą . Natomiast po tym jak pokochała Romeo zrobiła się bardzo odwazna. A wynikiem tego , były jej potajemne schadzki z ukochanym, a także ślub.
Poza tym wczesniej Julia nalezała do osób skrytych i niesmiałych. Po tym jak pokochała swego wybranka zrobiła się otwarta, śmiała i bardzo uczuciowa. Jawnie wyrazała swoje uczucia wzgledem Romea. Nie wstydziła sie mówić otwarcie o swoich pragnieniach. Nawet podejmowała ryzykowne działania , które mogły narazić ją na wielkie problemy ze strony rodziców. A wczesniej taka sytuacja  nigdy nie miała miejsca, poniewaz Julia była pasywna.
Julia gotowa była do największych poswieceń , aby jej miłość mogla nadal trwać.

4 4 4
2012-07-25T00:31:31+02:00

Julia przed poznaniem Romea nie wiedziała cóż to jest miłość, jakie to ogromne uczucie. Była grzeczną, cichą, spokojną i dobrze wychowaną dziewczyną. W momencie gdy poznała Romea wymykała się rodzicom spod kontroli, nie była już tak grzeczna ponieważ, wiele rzeczy robiła w tajemnicy przed nimi. Buntowała się ponieważ rodzice chcieli ją wydać za mężczyznę którego nie kochała, Julia chciała wyjść za Romea. Dlatego również to w sekrecie zrobiła. Gdy odkryła czym jest miłość, miłość do Romea, zrozumiała, że może zrobić wszystko, czuła, ze może pokonywać góry dzięki miłości, która dodawała jej skrzydeł i odwagi. Miłość do Romea stała się jej warunkiem do bytu.

 

Pozdrawiam ;)

4 5 4