Blagam pomuszcie
Napisz opowiedanie o wymyslonym zdarzeniu ktore mogłoby miec miejsce w twojej szkole za 100 lat przedstaw jak wedugl ciebie beda wygladali i zachowywali sie wtedy ludzie
potrzeble na jutro i prosze zeby to wygladalo na napisane prze uczennice klasy 1 gimnazjum

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T16:57:52+01:00
Nigdy nie myślałam, że dożyję 113 lat. Jestem teraz nauczycielką histori, bo te wszystkie dzieci nic nie wiedzą o tym, jak było kiedyś. Ludzie są teraz dziwni. Mają tylko 3 palce u rąk i stare żarty w ogóle ich nie śmieszą. Zachowują się niekulturalnie, a jedzenie jedzą rurką i do tego przez brzuch. Raz przytrafiła mi się pewna historia.
Pewnego dnia w szkole pojawiło się UFO. Wysiadły z niego zielone ludki, o bardo inteligentnym spojrzeniu. W ich twarzy zobaczyłam wyraz zadowolenia. Więc nie trudno było się domyślić, że byli pokojowo nastawieni. Długie czółka sięgające do kostek porośnięte były gęstymi włosami. Jeden kosmita w rękach trzymał jakąś paczkę. Ukłonił mi się niczym dżentelmen, po czym wręczył mi paczuszkę. Były w niej stare magnetofony, takie same jak sprzed stu lat. leżały również moje zdjęcia z rodzicami, oraz list, w którym było napisane: "Ziemianko (Twoje Imię), zawsze Cię obserwowaliśmy, to twoje rzeczy, które przypomną Ci stare czasy. Nie ma za co. Gadelon i Enterif.". Nim spojrzałam na tego kosmitę, UFO już zniknęło. Zauważyłam jedynie pomarańczowo - czerwone światło. To było niesamowite przeżycie.