Mam zadanie z religii z polskim : Napisz list do mamy lub taty, za to kim jesteś<br />
potrzebuje ok. 15 zdań . Bardzo proszę o pomoc PIlne na jutro !!!!!!!!!!!!! e mail : [email protected]

2

Odpowiedzi

2009-10-26T12:25:56+01:00
Mamo, dziękuję Ci za to, kim jestem. Ty uczyłaś mnie jeść, siadać, chodzić. Byłaś przy mnie, gdy chorowałem. Wyrażam za to ogromną wdzięczność.
Tato, dziękuję Ci za to, że zawsze byłeś. Kiedy miałem problemy z matematyką albo pokłóciłem się z kolegą, u Ciebie mogłem znaleźć oparcie. To ty nauczyłeś mnie jeździć na rowerze, pomagasz w zadaniach z fizyki i techniki. Kocham Cię za to ogromnie.
Rodzice, to dzięki Wam jestem, jaki jestem. Czasem popełniach błędy, ale potrafię się do nich przyznać. Nauczyliście mnie szacunku do człowieka. Dziękuję Wam za to, że jesteście.
Wasz syn.

Mam nadzieję, że pomogłam.
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-26T15:00:37+01:00
miejscowość , data
Drodzy rodzice!
Bardzo was kocham i dziękuje za to kim jestem . Bo to zawdzięczam wam. Wy mnie wychowaliście i wszystkiego nauczyliście. Dzięki wam wyrosłem na pożądnego człowieka. Wychowanie to ciężka rzecz , jednak wy poradziliście sobie z nią doskonale. Bardzo wam za to dziękuje i przepraszam gdy coś źle zrobiłem. Nauczyliście mnie dobra, miłości i szacunku do innych ludzi. Uczyłem się tego wszystkiego od was. Bo wy drodzy rodzicie moim autorytetem jesteście. Wiem ,że całe swoje życie wam zawdzięczam i za wszystko serdecznie dziękuje.
Wasz kochający syn
1 5 1