Czy chciałabym zaprzyjaźnić się z Anią Shirley? Charakterystyka głównej bohaterki.... Mam napisać dlaczego chciałabym się z nią zaprzyjaźnić...Chodzi także o cechy charakteru żeby w tym były...Ale żeby to nie było krótkie tylko troszeczkę dłuższeeee.....

2

Odpowiedzi

2010-03-16T17:27:18+01:00
Moim zdaniem Ania miała dużo wspaniałych cech była bardzo wrażliwa i serdeczna,starała się wszystkim pomagać i miała dobre oceny.Jej najlepszą cechą była szczerość w wyrażaniu swojego zdania.Zazwyczaj była bardzo miła ale nielubiła jak jej się komentowało wygląd.Na pierwszym miejscu Ania stawiała przyjazn.Jej przybrani rodzice choć mieli z nią trochę kłopotów zawsze byli z niej bardzo dumni,wspierali ja w każdej sytuacji.
Myślę że gdybym się z nia zaprzyjazniła bardzo dobrze bysmy sie ze sobą dogadywały.
22 4 22
Chciałabym zaprzyjaźnić się z Anią Shirley, ponieważ imponują mi jej wspaniałe pomysły. Jest ona uparta i umie postawić na swoim. Jednak jest też wierna, bo chce żeby Diana została jej przyjaciółką na całe życie. Czasem robi coś głupiego zanim pomyśli o konsekwencjach swojego czynu, jak było to z rozbiciem tabliczki na głowie Gilberta.
2010-03-16T17:32:02+01:00
Chciałabym zaprzyjaźnić się z Anią Shirlej, ponieważ imponują mi jej wspaniałe pomysły. Jest ona uparta i umie postawić na swoim. Jednak jest też wierna, bo chce żeby Diana zotała jej przyjaciółką na całe życie. Czasem robi coś głupiego zanim pomśli o konsekwencjach swojego czynu, jak było to z rozbiciem tabliczki na głowie Gilberta. Jest uśmiechnięta i kocha swoich przybranych rodziców. Stara się im pomagać jak może, choć nieraz zdarzało jej się być roztargnioną np. wtedy gdy robiła pudding dla gości. Choć ma wady, jak kazdy z nas, ma też dużo zalet. Dlatego właśnie bardzo pragnęłabym mieć taką przyjaciółkę jak Ania! :)
26 4 26
Dzięki godzina 19.30 i praca zrobiona XD