Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T18:17:05+01:00
Podobno ludzi nie ocenia się po wyglądzie lecz w dzisiejszych czasach stwierdzenie to wydaje się bardzo przestarzałe a dla niektórych nawet infantylne. Statystycznie co piąty mężczyzna zwraca większą uwagę na osobowość niż wygląd. U kobiet sprawa ma się nieco lepiej lecz mówimy dziś o męskich gustach.
Przede wszystkim jest to figura, odpowiednia dla kobiety. Długie nogi szersze biodra i wąski brzuch taka jest prawidłowa figura kobieca, znacznie różniąca się od męskiej. Odpowiednia postawa. Ważne są piersi, muszą mieć odpowiedni kształt i wymiar. Kobieta musi mieć "głębokie" oczy w które jak raz się spojrzy to zostają w pamięci do końca życia, statystycznie najlepiej niebieskie. Również większości mężczyzn podobają się blondynki, jest to zakodowane w genach że osoby o jasnych włosach są bardziej płodne przez co atrakcyjniejsze. Odpowiedni ubiór i uczesanie potrafią uczynić cuda więc nie powinno się oceniać kobiecej twarzy. Jednakże bardzo ponętnie wyglądają "pełne" usta i długie rzęsy. Uśmiech jest wybitnie ważny, wiele osób zwraca uwagę na zęby, nie mówię tu o higienie lecz o tym czy są "proste".
Jak wszystkim wiadomo uroda jest kwestią gustu i ciężko jest o niej rozmawiać gdyż wiele osób może stwierdzić zupełnie co innego. Najpopularniejsze opinie są odwzorowywane przez gwiazdy. Do tych którym najlepiej się to udało należą: Doda, Rihanna i wiele innych których ocenianie leży w tłumach a nie jednostkach więc moją listę zapełniają tylko dwa miejsca.
2 5 2