Hej mam proźbe przetłumaczyłby mi to ktoś????

Czść Aniu!
Piszę do ciebie ponieważ wczoraj niemogłam się dodzwonić do Ciebie.
Przeprzaszam za to że wczoraj niemogłyśmy się spodkać w ramach rewanżu chciałabym zaprosić Cię na obiad w piątek do restauracji ,,Karafka'' o godzinie 14.30.
Jeszcze niebyłaś w tej restauracji ale zapewniam,że wystruj jest niesamowity a jedzenie pyszne. W czasie posiłku można przy okazji posłuchać przyjemnej muzyki. Mam nadzieje, ze ci się spodoba i częsciej będziemy się tam spotykały. Aby się tam dostać musisz jechać ul. Warszawską obok sklepu z sukniami ślubnymi skręcić w prawo i dojechać do skrzyżowania gdzie po prawej stronie znajdować się będzie restauracja ,,Karafka'' . Gdybyś miała jakieś watpliwości bądz problemy z dojazdem zadzwoń.
Dozobaczenia

1

Odpowiedzi

2010-03-16T18:10:36+01:00
HELLO Ania!
I write to you since yesterday niemogłam to call you to you.
Przeprzaszam the fact that yesterday niemogłyśmy to spodkać the rematch, I would like to invite you to dinner on Friday to the restaurant,''Decanter at 14.30.
Even niebyłaś in this restaurant but I assure you that wystruj is amazing and the food delicious. During the meal can be the occasion to listen to pleasant music. I hope you will like and more often we will meet there. To get there you need to go st. Warsaw next to the bridal shop, turn right and reach the junction where the right side will be located restaurant,''Decanter. If you have any doubts Be commuting problems call.
Dozobaczenia