Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T18:30:19+01:00
Nie jestem pewien lecz pewnie chodzi ci o wyjaśnienie znaczenia trych słów więc odpowiem ci koleżanko.

w pierwszym zdaniu " nie urodzony ". Hymm na pierwszy rzut oka troszkę dziwne lecz jak zajrzysz do pisma św. nie znajdziesz określenia urodzony lecz poczęty z ducha św. ( właściwie rzecz biorąc można poprostu powiedzieć że tak jakby sie zjawił albo maryja miala solidne srodki przeciwbulowe ze nic nie czula ale to tak dla wyjasnienia ). Teraz cd. Co dokładnie oznacza określenie ochrzczony. Hymm ochrzczony to znaczy w piśmie, że jest dzieckiem Bożym. I będzie kroczyć zgodnie z jego przykazaniami.
Następnie drugie zdanie . " Niewinny" . I tu pada pyt. Czy Jezus był winny?? Czy zawinił na swoją śmierć ?? On żył zgodnie z przykazaniami, lecz w taktych czasach tępiono religie inne niz byly dopuszczone. musimy pamiętać że sa to jeszcze czasy politeizmu. Kościół miał wtedy władze . A powieszony . Za wiarę. dobre czyny.
Mówi się w piśmie, że tak miało sie stać. miał umrzeć za nasze grzechy i tym samym nas nawrocici odkupić. No. Chyba wystarczająca jest taka odpowiedz. Mam nadzieje ze dobrze wytlumacvzylem i zrozumiałaś o co kaman. To wcale nie glupie. To prawdziwe . Pozdrowionka i zycze powodzenia
5 2 5