Odpowiedzi

2009-10-26T15:31:28+01:00
Ostatnio przeczytałam książkę AUTOR pt.kamienie na szaniec, która pokazuje niezwykłe bohaterstwo i oddanie w imię ojczyzny grupy młodych ludzi. Wyśle ze jest to niezwykle ciekawa i poruszająca opowieść z która naprawdę warto się zapoznać. Wiem jednak ze wiele os. uważa inaczej bąc nie jest tego pewna i właśnie tym os. postaram się udowodnić moja rację.
Pierwszym arg. ktury przemówi na kożyśc mojej tezy jest to że książka ta pokazuje prawdziwa przyjażń jak wtedy gdy Rudy nie wydaje swoich przyjaciół oraz gdy oni Ryzykując życie ratują go z niewoli.
inny muj arg. to to ze książka pokazuje prawdziwy patriotyzm gdyż to właśnie nim kierowali się ludzie tacy jak bohaterowie powieści którzy na złość Niemca ryzykowali własne życie. A przecież nierzadko byli to ludzie młodzi przed którymi mogło stać całe życie
ostatnim arg. ktury przemawia za przeczytaniem ,,kanieni na szaniec,, jest to ze książka ta pokazuje tragiczne losy polski jej mieszkańców i ludzi którzy ja kochali. Przez to pozwala ona poznać przykra historie polski i zrozumieć uczucia ludzi którym przyszło w tamtych czasach żyć.
Kończąc już swoja wypowiedz wyrażam głęboka nadzieje ze przekonałam/em wszystkich że z ks. kamieni...... warto sie zapoznać.mam nadzieje ze pomogłam musisz tylko zobaczyć autora bo ja już zapomniałam jak on sie nazywał;))
6 3 6