Wiec tak prosze o rowiniecie argumentow
Na temat "Pieniadze szczescia nie daja"
1.Nie mozna za nie kupic miłosci,przyjaźni,szacunku(nie wszystko mozna za nie kupic)
2.Pieniadze maja często wpływ na ludzi

POTRZEBNE NA DZIS !!!!!!

NIE KOPIOWAĆ Z INTERNETU

2

Odpowiedzi

2010-03-16T18:39:44+01:00
Pieniądze są całym życiem ludzi,którzy miłości nie zaznają za dnia. Ludzie, którzy chcą uciec od problemów zazwyczaj chowaja się w domu, lub rozmawiają z przyjaciółmi, których nie da się kupić. Majątek to ostatnia rzecz dla ludzi, którym nie okazano nigdy szacunku, jednak bogactwo co ,dla niektórych jest jak narkotyk trafia prosto do umysłu. Myśl bogaczy ,w których nie ma pieniędzy jest bezwartościowa tak jak dla zwykłych ludzi przyjaźń czy wsparcie rodziny.Człowiek, który dałby się omamić przez bogatą osobę i dzięki dorobku ,którym dysponuje być jej przyjacielem to człowiek,który również nigdy nie otrzymał szacunku od drugiego człowieka, i który chciałby przywiązać się z tą osobą dla zysku...To nie człowiek, lecz chcący poczuć dume z tego, że się z kimś takim koleguje... W życiu potrzebne jest wsparcie przyjaciół oraz rodziny, którzy są w trudnej sytuacji u progu Twego życia i dzięki którym potrafisz żyć pełnią życia.


Licze na naj :)
2010-03-16T18:41:11+01:00
1.Nie mozna za nie kupic miłosci,przyjaźni,szacunku(nie wszystko mozna za nie kupic),wprawdzie to wszystko mozna za nie kupic ale czy te uczucia beda w tedy prawdziwe otóz nie napewno nie osoba ktrora nas kocha napewno nie patrzy na to czy jestesmy bogaci .przyjazni tez nie mozna kupic bo jak brzmi staropolskie przysłowie :"przyjaciól poznaje sie w biedzie" tak jest i w tym przypadku.Bo prawdziwy człowiek nie jest chciwy na pieniadze i nie jest rzadny bogactw tylko dla takiej osoby licza sie dobar duchowe ktorymi jest naprzykład milosc drugiej osoby czy,przyjażń.
2.Pieniadze maja często wpływ na ludzim, ponieważ nie znacznie ułatwiaja one nam nasze życie.Dzieki nim nie musiamy sie martwic o jutro.Żyjemy chwila.Nie liczymy kazdego grosza nie martwimy sie czy bedziemy mieli gdzie spać co zjeśc itp.
1 5 1