POMÓŻCIE!!!!!!!
1. W kilku zdaniach ( 5) zachwal i oceń negatywnie to samo zdarzenie artystycznie np. 5 zdan zachwalajacych i 5 ocen negatywnych koncertu;
5 zdan zachwalajacych i 5 ocen negatywnych filmu ( mozecie wybrac coś innego niż kino czy koncert)
BARDZO PROSZĘ O ROZWIĄZANIE NA DZIŚ
ZADANIE MAM NA JUTRO
DAJE NAJ:)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T19:59:13+01:00
KONCERT KASI KOWALSKIEJ

Koncert był przecudny. Show, z jakim wystąpiła piosenkarka był niezwykły. Śmiało mogę powiedzieć, że był na światowym poziomie. Ponad to, była bardzo ładnie ubrana, prosto i z klasą. Koncert był wspaniały i myślę, że jeszcze kiedyś będę mogła na nim być.

Niestety, na koncercie Kasi Kowalskiej było wielu ludzi. Tłum był niewyobrażalny. Ciągły ścisk sprawiał, że nawet telebimów nie można było dostrzec. Fani xxx nie popisali się również kulturą osobistą. Wszędzie słyszane były wulgaryzmy.


FILM ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Bardzo ciekawa fabuła, przedstawiona w genialny sposób. Dobór aktorów był trafny. Ich gra aktorska dodawała postaciom charakteru. We filmie było dużo zabawnych scen, które doprowadziły mnie do śmiechu. "Alicja w krainie czarów" to film, który ogląda się bardzo przyjemnie.

Mimo wielu plusów, we filmie zawiodły mnie efekty 3d. Przed premierą, producenci położyli wielki nacisk na kampanię reklamową, jednak wspomniany efekty pozostawiały wiele do życzenia. Sądzę też, że polski dubbing nie był do końca trafny. Niektóre osoby podkładające głos robiły to w sposób sztuczny, a co za tym idzie, postaci filmowe traciły wtedy swój urok. Czasem też nie mogłam zrozumieć niektórych scen, ze względu na dużą ilość faktów umieszczonych w jednej scenie.
1 5 1