Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-16T20:10:51+01:00
Robinson spał.Nagle obudziły go krzyki.Okazało sie że na wyspe przyjechali Karaibowie.mieli dwóch ludzi jako zakładników.jeden zaczął uciekać.Robinson postanowił że pomoże chłopcu.Zastrzelił ludzi którzy go gonili.on w podzięce złożył mu głowę wroga.!
2 1 2
2010-03-16T20:14:48+01:00
Kiedy Robinson wyruszyl w podróż, był bardzo podekscytowany swą wyprawą. Pragnął osiągnąć cel i odkryć nowe miejsca. Po kilku godzinach pływania na spokojnym morzu, rozpętala się burza. Robinson staral się zachować zimną krew i pelen optymizmu staral się panować nad lodzią. Niestety, zle warunki pogodowe sprawily jeszcze większe klopoty. Robinson stracil panowanie nad lódką. Kiedy już się wybudzil, ludzi, z którymi plynąl zginęli, a on byl sam na nieznanej, pustej, dzikiej wyspie. Szukal do okola ludzi, ale nikogo nie bylo. Odkryl bezludną wyspę! Był bardzo glodny, więc zacząl szukać czegoś do jedzenia. Rozpalil ognisko i upiekł świeżo wyjętą z morza rybę. Gdy ją zjadl, poszedl spać. W końcu byl bardzo zmęczony..
KONIEC

:) Jeżeli pomoglam, proszę o najj ;]
2 3 2
2010-03-16T20:16:56+01:00
Pewnego dnia wyszedłem z mojej groty aby zebrać coś do jedzenia.Dzień zapowiadał sie na słoneczny.Więc zabrałem ze sobą łuk i strzały bo byc może na łące pojawią sie kozy.Ale najpierw poszedłem nad brzeg oceanu nazbierać trochę ostryg.Następnie udałem sie do środka wyspy gdzie znajdowała się duża łąka na której nie raz nie dwa widziałem kozy.Gdy dotarłem na miejsce ujrzałem na skraju lasu 4 kozy.Ucieszyłem sie ponieważ dawno nie jeadłem mięsa a tym bardziej pieczonego.Podczołgałem sie w ich strone i wycelowałem strzałe w mniejszą koze.Strzała trafiła w samo serce.Koza padła jak kłoda na ziemie.Pozostałe kozy uciekły gdzie pieprz rośnie.Podeszłem do mojej zdobyczy , wyjąłem strzałe z ciała i wziąłem ją na plecy.Przyniosłem ją do groty i wypatroszyłem.Zbliżał się wieczór więc rozpaliłem ognisko i nabiłem na kij duży kawał mięsa.To było takie pyszne ponieważ od kilku miesięcy nie miałem w ustach mięsa.Myśle że tyle wystarczy licze na najlepszą odpowiedz :)
3 2 3