Napisz plan strony internetowej.
Przykład:
Moja strona dotyczyć będzie zdjęć kotów. Na stronie głównej zamieszczę działy, w których znajdować będą się poszczególne koty. Każdego postaram się opisać po krótce tj. cechy charakterystyczne, zachowanie, wygląd.I wszystko tak dalej tylko nie wiem co!!!! :P

Strona niech dotyczy czegoś innego niż koty, bo jestem chłopakiem. Niech to będzie dosyć łatwy temat ale rozbudowany, ponieważ tę stronę będe musiał wykonać.

Praca przynajmniej na 2 strony od zeszytu

1

Odpowiedzi

2010-03-17T15:33:11+01:00
Moja strona będzie dotyczyć telefonów firmy Nokia.
Zamierzam zamieścić na niej informacje o modelach telefonów, i forum na którym użytkownicy będą mogli wymienieniac się informacjami o nich. na mojej stronie znajdzie się również dział DOWNLOAD, gdzie zamieszczę darmowe gry na telefony firm nokia. Chciałbym również zamieszcza informacje na temat promocyjnych cen tych telefonów w różnych sklepach. Będę również umieszczał zdjęci telefonów i porównania z innymi firmami. Jeżeli będzie to możliwe, przeprowadzę testy i zamieszce ich wyniki. chciałbym też, gdy wpływy z odpowiednio rozmieszczonych reklam (adsense) i bannerów osiągną wysoki poziom, zorganizować loterię, z możliwością wygrania telefonu NOKIA.