Odpowiedzi

2010-03-16T20:22:09+01:00
We współczesnym świecie nie można naśladaować ideaów rycerzy.Ponieważ we współczesnym świecie wiekszą wagę przywiązują do Cywilizacji.Nie powinno się wracać do Średniowiecza ani do Starożytności poniważ ludzie tam byli inni. Teraz człowiek się zmienia i nie powinien naśladować rycerza.
4 2 4
2010-03-16T20:23:50+01:00
Rycerz dzisiejszych czasów to człowiek honorowy i broniący słabszych, pomimo,że takich ludzi jest niewielu, to jednak, niektórzy naprawdę potrafią być rycerzami.
Człowiek,którego charakter jest złożony z różnych cech, ale także rycerskości to osoba naprawdę dobra i taka, która poświęci się poważnej sytuacji. Taką osobą może być żolnierz, który podczas wojny nie opóści stanowiska , nawet ze strachu przed śmiercią. Człowiek,który chroni ludzi, ale także pomaga im w trudnych sytuacjach to także rycerz. Jednak prawdziwymi rycerzami są osoby,ktore opiekuja sie bliskimi, kochaja ich, tak jak starozytny rycerz ojczynze, ale takze musza one byc pelne wiary i zaufania do osob ,ktorymi sie opiekuja. Najlepszym przykladem sa rodzice,ktorzy potrafia oddac zycie za wlasne dziecko.
Mysle ze rycerzem moze byc kazdy, ale coraz wiecej ludzi traci te cechy przez zle nastawienie do innych...
6 4 6