Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T20:45:48+01:00
1. Pizzeria ,,Italian pizza'' znajduje się w Nowym Targu, ale działa na całym Podhalu. Znak graficzny Pizzerii w załączniku nr1. Można się z nami skontaktować pod numerem 555 666 777 lub 997 998 999. pizze można zamówić przez emaila. Nasz email to [email protected]
2. Pizzeria produkuje, sprzedaje i dostarcza do klijęta różne produkty konsumpcyjne. nasza pizzeria oferuje rózne rodzaje pizzy (obecnie 26 rodzai) ale również dania włoskie takie jak spaghetti, lazania, sałatki, zupy oraz desery i regionalne dania gorące. W naszym lokalu można zamówić sobie napoje zimne jak i gorące. Dla osób pełnoletnich mamy także napoje alkoholowe. lokal bedzie otwarty w dni robocze od 15.00 do ostatniego klijeta, a w weekendy od 12.00 również do ostatniego klijęta. Moim zamiarem jest zdobycie stałych klijętów. Gwarantuje moim pracownikom stałe zatrudnienie. Nie obawiam się konkurencji, gdyż na terenia Podhala nie ma lokalu, w którym podaje sie włoskie dania. Zapewniam klijętom sympatyczna atmosfere, najlepsze warunki do spożywania posiłku czy też spotkania towarzyskiego lub biznesowego. Miła obsługa i spokojna muzyka pomaga w osiągnieciu postawionego celu.
3.Na założenie mojej pizzeri potrzebuje 400 000zł. W te koszty wchodzą zakup lokalu i jego wyposarzenie. Kupno dwóch lub trzech samochodów do rozworzenia pizz. Zatrudnienie szefa kuchni, kierowców, kelnerek i sprzataczki oraz zakup produktów spożywczych potrzebnych do naszych worobów. Te pieniądze będą także przeznaczone na róznego rodzaju reklam zachęcających do skorzystania z naszych usług.
4. Planuję zatrudnić do kuchni szefa kuchni i trzech pomocników. Do lokalu: sprzedawce i dwie kelnerki. Ale także zatrudnie trzech kierowców do rozworzenia naszych wyrobów. W pierwszym roku działalności sprzątać będą kelnerki,a pózniej zatrudnie sprzątaczkę. Od moich pracowników wymagam bardzo dużo. Najważniejszą cecha kelnerek musi być łatwość nawiązywania kontaktów, a kierowców znajomości terenu. Od kucharzy wymagam doświadczenia i umięjętności pracowania w zespole, a od sprzątaczki dokładności. Będę załatwiać moim pracownikom różnego typu kursy.
5. Firma będzię sie starała wykorzystać wszelkie możliwości na rzecz zwiększenia sprzedaży. Będziemy się starać aby jaknajlepiej odebrano nasza firme. planuję wykonać ulotki reklamowe, dodać kilka ogłoszeń w lokalnej prasie, zaprojęktować własną stronę internrtową, Sorrki za błedy