WHAT DID YOU DO LAST WEEK?


The beginning of the week was't good. On Monday I felt nervous because of the history test at school. Then, at home my sister broke my favourite pen. I was angry. On Tuesday my hamster died. I felt very sad. On Wednesday I took part in a swimming competition. My team won but I felt tired. On Thuesday we had theree lessons with Mrs Flat. I coudn't stand her silent, monotonous voice. I felt absolutely bored. On Friday Mr Brain brought back our history tests. I closed my eyes because I felt so scared. But then I saw my mark-six- I was proud. On Saturday was my birthday. I had a birthday party and I got many presents. I felt happy I thought that the end of the week was really good.
Proszę o przytłumaczenie....
i napisać jak się to czyta...:)*
z góry dziękuje! :PP

3

Odpowiedzi

2010-03-16T21:35:32+01:00
Tydzień nie zaczął się dobrze. W poniedziałek denerwowałem się testem z historii w szkole. Potem, w domu siostra złamała mój ulubiony długopis. Byłem wściekły. We wtorek umarł mój chomik. Było mi smutno. W środę startowałem w konkursie pływackim. Moja drużyna wygrała, ale byłem zmęczony. W czwartek mieliśmy 3 lekcje z panią Flat. Nie mogłem znieść jej cichego, monotonnego głosu. Byłem całkowicie znudzony. W piątek pan Brain oddał nam nasze testy z historii. Zamknąłem oczy, bo za bardzo się bałem. Ale wtedy zobaczyłem moją ocenę - szóstkę. Byłem dumny. W sobotę były moje urodziny. Miałem imprezę i dostałem dużo prezentów. Byłem szczęśliwy i pomyślałem, że to był naprawdę dobry koniec tygodnia.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T21:43:03+01:00
Początek tygodnia był dobry.W poniedziałek byłem zdenerwowany z powodu testu z historii w szkole. Później w domu moja siostra złamała mój ulubiony ołówek.Byłem zły. We wtorek mój chomik zdechł. Poczułem się bardzo smutny. We środę wziąłem udział w konkursie pływackim. Mój zespół wygrał ale czułem się zmęczonym. w środę mieliśmy 3 lekcje z panią Flat. Ja nieznoszę jej cichego, jednostajnego głosu. Poczułem się całkowicie znudzony. W piątek pan Brain oddał nasze testy z historii. Zamknąłem swoje oczy ponieważ poczułem się tak wystraszony. Ale potem zobaczyłem móją ocenę - 6- byłem dumny. W sobotę były moje urodziny.Miałem urodzinowe przyjęcie i dostałem dużo prezentów.Poczułem radość pomyślałem, że koniec tygodnia jest naprawdę dobry .

The bigining of the łiks łas gud. On mondej Aj felt nerwys bikos of the histry test at skul. den, at hołm maj sister brołken maj pen.Aj was angry.On tjusdej maj hamster dajd. aj fil wery sad. On Łendsej aj tuk part in a słimming kompetiszyn. Maj tim łin bat I felt tajred. On Tjusdej łe hed fri lessyns łif Mrs Flat. Aj kuldynt stand hir sajlynt, monotons wojse. I felt absolutli bored. On Frajdey Mr Brain brołt bak our histry tests. I klołsed my ajs bekoz aj felt soł skerd. But then I soł maj mark-siks- I wos prałd. On Saturdej wos my birtdej. I hed a birtdej party and aj got many presents. aj felt happi I thołt that the end of the łik wos rilli gud.
2010-03-16T21:46:54+01:00
CO ZROBIŁEŚ W ZESZŁYM TYGODNIU?
Początek tygodnia nie był dobry. W poniedziałek byłem zdenerwowany z powodu testu z historii w szkole. W takim razie, w domu moja siostra złamała moje ulubione pióro. Byłem zły. We wtorek mój chomik zdechł. Poczułem się bardzo smutny. We środę wziąłem udział w konkursie pływackim. Mój zespół wygrał ale czułem się zmęczonym. We czwartek mieliśmy lekcje z panią Mieszkanie. Ja nie mogłem znieść jej cichego, jednostajnego głosu. Poczułem się całkowicie znudzony. W piątek pan Mózg przypomniał nasze testy z historii. Zamknąłem swoje oczy ponieważ poczułem się tak wystraszony. Ale potem zobaczyłem moją szóstkę byłem dumny. W sobotę był moimi urodzinami. Miałem przyjęcie urodzinowe i miałem wiele prezentów. Poczułem radość pomyślałem, że koniec tygodnia jest dobry naprawdę.


Jestem kiepska w wymowie więc ci niestety nie pomogę. Przykro mi.