Odpowiedzi

2010-03-16T21:27:47+01:00
Cześć droga mamo i drogi tatusiu
dziękuję ze wysłaliście mnie na ten obóz,jest naprawde super,wiem najpierw chciałam zostać w domu,ale teraz myślę,że to była bardzo dobra decyzja,tyle tu się dzieje,od tej pory będę jeźdźiła na obozy sportowe,rano begamy a po obiedzie robimy siebie dłuższe wycieczki rowerowe nad jezioro oraz do lasu,przydały mi się też te okulary mamo,przynajmniej jak jadę lasem żadne muchy mi nie wpadają ani inne owady do oczu,a po kolacji gramy w różne gry,polubiłam grę w skrabble,jest super i wymaga dużo myślenia,ale ostatnio ze znajomymi graliśmy w twistera,tu naprawde jest super.

Ps.przyślinjcie mi jak możecie troszkę pieniędzy,albo nie jeszce lepiej,kochane pieniądze,przyślijcie mi moich kochanych rodziców.kocham was Karolina;*
2010-03-16T21:36:45+01:00
16 marca 2010r.
Warszawa

Kochani rodzice !

Piszę do was list, ponieważ bardzo się za wami stęskniłam! Jestem u cioci trzeci tydzień i w końcu zrozumiałam jak bardzo was kocham. Chciała bym już wrócić do domu.
Obecnie bardzo mi się podoba. Pomagam cioci w różnych rzeczach np. pranie, odkurzanie, mycie naczyń. Cieszę się, że robię dobre uczynki. Ostatnio kiedy sobie szłam na spacer spotkałam dziewczynę, która podobnie jak ja spacerowała. Miała długie blond włosy i bardzo ładny uśmiech. Z tego co wywnioskowałam była ode mnie młodsza. Uważnie mi się przyglądała. Aż w końcu podeszła i zapytała o godzinę. Odpowiedziałam jej. Potem zapytała skąd jestem, bo wcześniej mnie tu nie widywała. I tak zaczęła się moja przyjaźń z Olą. Bardzo się polubiłyśmy. Później często się z nią spotykałam. Z takiej racji, że poznałam tu Olę będę częściej odwiedzać ciocie.
Ten wyjazd do cioci to naprawdę był dobry pomysł. Tęsknie za wami. Niedługo się zobaczymy. Kocham was.

P.S. Ciocia robi dobre pierogi.
Kasia .
2010-03-16T21:37:42+01:00
(Miejscowość) (Data)16.02.2010r.


Witam Was!
Kochani rodzice jestem w Warszawie.Zwiedzam tu różne ciekawe miejsca.
Stare Miasto to moje ulubione miejsce ,jest tam Warszawska Syrenka ,Zamek Królewski i wiele innych różnych zabytków.Musimy tu kiedyś przyjechać jeszcze raz i zwiedzić wspólnie.Bardzo dziękuje że wysłaliście mnie tu.Mie martwcie sie o mnie, niedługo wrócę.
Całuje Was bardzo gorąco.
Lub Pozdrawiam.
(Imie)