Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-04-19T19:00:22+02:00
Czy naprawdę to w co się ubieramy ma jak największe znaczenie? Czy dzięki temu możemy zdobyć przyjaciół, albo być lepsi od innycch. To nie szata zdobi człowieka, to co jest niewidoczne dla oczu jest najważniejsze.
Niektórzy sądzą, że mając drogie, firmowe ciuchy mogą mieć wszystko. Jednak są w błędzie, poprzez takie postepowanie nie zdobędziemy przyjaciól, osób, które będą nas szanowały. Dlaczego tak jest? To proste, każdy woli mieć dobrego, uczciwgo przyjaciela, niż taką osobę, która jest fałszywa, niemiła i drogo się ubiera.
Często bywa tak, że ludzie, którzy są ubodzy i nie stać ich na lepsze ubrania, są postrzegani za gorszych, a przeciesz też są ludzmi i chcą mieć przyjaciół. Są tacy sami ja ci, którzy są bogaci. Jednak dzieje się tak, że ludzie wolą się od nich trzymać z daleka. Dzieje się tak, ponieważ ludzie są nietolerancyjni, uważają siebie za wyższą sferę o tych biednych. Lecz tak naprawdę ci z ,,niższych sfer,, są lwpsymi towarzyszami niż ci drudzy.
Kiedy szukamy przyjacół nie powinniśmy zwracać uwagi na ich strój, czy stan majątkowy.Powinniśmy patrzeć się na wnętrze drugiego człowieka, bo "dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu".
1 1 1