Proszę o tłumaczenie tego krótkiego tekstu o Niemcach, za który dostaniesz 14 punktów. Nie musi być dokładnie jak napisałem. Może być nawet swoje własne ok.6 zdań o niemcach...

Niemcy to bardzo pracowity i oszczędny kraj. Ludzie odznaczają się tam wysoką a nawet przesadzoną punktualnością i skrupulatnością. Typowy Niemiec nie przywiązuje wagi do swojego wyglądu, również rzadko się śmieje. W kwestii kulinarnej kraj ten słynie z piwa i kiełbasy. W kwestii motoryzacyjnej Niemieckie samochody uważane są za jedne z najlepszych. Parada Miłości i October Fest postrzegane są za specyficzne wydarzenia organizowane w Niemczech.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-17T11:37:42+01:00
Deutschland ist ein sehr fleißig und sparsam Land. Die Menschen dort sind durch eine hohe und sogar übertrieben Pünktlichkeit und Gründlichkeit aus. Nicht typisch für Deutschland legt Wert auf ihr Aussehen, ist auch nur selten lacht. Im kulinarischen Land ist berühmt für sein Bier und Würste berühmt. In der deutschen Automobil-Fahrzeuge gilt als einer der besten. Love Parade Festival und Oktober gelten als konkrete Ereignisse in Deutschland statt.