W poniższym tekście podkreśl przysłówki. Zwróć uwagę, że są to wyrazy modne, zaczerpnięte z mowy potocznej. Zastąp je przysłówkami bliskoznacznymi, pochodzącymi z języka literackiego, które będą precyzyjniej wyrażały treść.

Na wakacjach poznałem niesamowicie sympatyczną dziewczynę. Była obłędnie wysportowana i fantastycznie pływała. Strasznie lubiliśmy chodzić na dyskoteki i bawiliśmy się czadowo. Prezentowała się tak odjazdowo, żemożna było dla niej totalnie stracić głowę. Wygląda na to, że się beznadziejnie zakochałem.

Proszee szybko o odpowiedź!! :)) na jutro zadane :))

2

Odpowiedzi

2010-03-17T13:43:18+01:00
Na wakacjach poznałem niesamowicie sympatyczną dziewczynę. Była obłędnie wysportowana i fantastycznie pływała. Strasznie lubiliśmy chodzić na imprezy młodzieżowe bawiliśmy się wspaniale. Prezentowała się tak uroczo, że można było dla niej stracić głowę. Wygląda na to, że się strasznie się zauroczyłem.
mam nadzieje ze pomoglam :D pozdrawiam :P
60 3 60
2010-03-17T13:49:27+01:00
Na wakacjach poznałem niesamowicie urocza niewiaste.Była obłędnie wysportowana i znakomicie pływała. Strasznie lubiliśmy chodzić na zabawy i zawsze wspanalisie sie bawilismy.Prezentowała się obłędnie, że można było dla niej stracić głowę
. Wygląda na to, że się zauroczyłem.

43 3 43