MUSZE NA WOS ZROBIC GAZETE O SZCZECINE I MAM JUZ CALA ALE MUSZE JA ZAKONCZYC A NIE WIEM JAK MUSZE NAPISAC CZEMU MI SIE PODOBA SZCZECIN ZE CIESZE IE ZE JESTEM JEGO MIESZKANCEM I ZE ZACHECAM DO ODWIEDZENIA SZCZECINA PROSZE O DLUGA WYPOWIEDZ PLZ TO NA JUTRO Z GORY DZIEKI:)

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T13:55:56+01:00
Szczecin to piekne miasto. Mogę o tym zaswiadczyc poniewaz jestem jego rdzennym mieszkancem. Ze wzgledu na wspaniale otoczenie to jedno z najpiekniejszychpolkich miejsc. Pragne zaprosic wszystkich, a w szczegolnosci wieloletnich turystow do odwiedzenia tego zakatka. Jest tu wiele zabytkow wartych zobaczenia. Przyjedz, a napewno nie pozałujesz.


Prosze:) mam nadzieje ze sie podoba
2010-03-17T14:06:02+01:00
Szczecin to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jest pięknie położone nad Odrą, Regalicą i jeziorem Dąbie. Wraz ze Świnoujściem tworzy wielki zespół portowy, największy w kraju port pasażerski- ok 0,4 mln osób- 73% całego ruchu pasażerskiego w polskich portach. Jest siedzibą dyrekcji Polskiej Żeglugi Morskiej. Nigdzie indziej nie można zobaczyc takiego portu żeglugi śródlądowej i rybackiego. Szczecin ma najbardziej rozwinięty przemysł stoczniowy oraz spożywczy i chemiczny. Posiada pięć wyższych uczelni, liczne instytuty nauki, muzea, teatry, filharmonie, rozgłośnie radiową, ośrodek telewizyjny. Szczecin jest ważnym ośrodkiem turystyki międzynarodowej i krajowej. Naprawdę warto tu przyjechać, ponieważ takich wrażeń jak w Szczecinie nie ma nigdzie, w tym mieście można się zakochać. Serdecznie zapraszam wszystkich turystów.
2010-03-17T14:27:10+01:00
Szczecin jest pieknym miastek mieszkam w nim wiele lat .
w MOIM MIESCIE MOŻNA zobaczyć wiele zabytków
Szczecin podoba mi się dlatego że jest blisko do morza jest dużo zabytków i każda pora roku jest tu słoneczna i piękna.
Zachęcam do odwiecin tej atracyjnej miejscowośc w każdą pore roku