Odpowiedzi

2010-03-17T14:41:34+01:00
Wszuystko zależy od tego kto jest woim idolem.
Moim idolem jest Miley Cyrus. Jest ona piosenkarką i aktorką i ma 17 lat ( 18 skończy 23 listopada). Lubię ogladąc serial Hannah Montana w którym występuje poniewaz jest bardzo śmieszny. Miley jest również piosenkarką i ma swietne piosenki . Jako Hannah Monatana mialą trasę koncertowa Best of Both World z której powstal również film. mIley prywatnie wydala 3 plyty : Hannah mOnatna 2 : Meet Miley Cyru s, Breaout i The time of our Lives.
2010-03-17T14:51:41+01:00
Moim idolem jest Jan Paweł II . Był dla mnie bohaterem, nauczycielem. Uczył nas miłości: miłości do Boga i miłości bliźniego, uczył jak wybaczać, szanować, uczył poświęcenia.
Jan Paweł II to nasz przyjaciel, idol, wzór do naśladowania. Człowiek, który wywiera olbrzymi wpływ na innych, pokazuje im jak czynić dobrze. Podczas swojego życia, ale też drogi kapłańskiej nauczył mnie jakim trzeba być człowiekiem, jakie wartości są najważniejsze. Był człowiekiem, którego kochało się mimo tego, że nie znało się go osobiście. Każdego obdarowywał dobrym słowem, uśmiechem. Jest wzorem do naśladowania dla wielu ludzi, a także dla mnie.
4 3 4