Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-26T17:23:27+01:00
Witaj Kasiu!
Piszę do Ciebie,bo chcę Ci opowiedzieć o mojej wycieczce do Egiptu.
Widziałam w nim piramidy.Byłam z rodziną nad Nilem.
Zwiedzaliśmy grobowce faraonów.
Jak do mnie przyjedziesz to pokażę Ci pamiątki-nie martw się Tobie też coś kupiłam.
Nawet nie wiedziałam,że Egipt może być tak interesujący.Z zainteresowaniem słuchałam przewodnika jak opowiadał o poszczególnych faraonach.
Wiele dowiedziałam się o bogach egipskich,i w szkole dostałam piątkę o wiedzy o Egipcie. Pani była zachwycona moim wypracowaniem.
Przeczytałam nawet kodeks króla Hammurabiego.Nie wiedziałam,że jest on tak surowy. Przytoczę Ci z niego jedno prawo: "Jeśli syn uderzy ojca,należy odciąć mu rękę".
Przewodnik opowiadał również wiele o papirusie.Ale opowiem Ci resztę gdy się spotkamy
Czekam na odpowiedź.
Twoja Monika.
2009-10-26T17:33:06+01:00
13.07.2008r. Warszawa

Kochana Madziu!

Co tam u ciebie? Musimy się jakoś niedługo spotkać. Tęsknie za tymi naszymi wspólnymi rozmowami. Wyobraź sobie że niedawno byłam w Afryce. Tak mi się tam podobało. Widziałam małpki zebry słonie i inne zwierzęta. Były one oswojone więc się ich nie bałam. Zrobiłam mnóstwo zdjęć dlatego gdy się spotkamy wszystkie ci pokaże. Poznałam tam także przystojnego doktora:). A wszystko przez mojego tatę. Musiał zrobić badania a ja nie mogłam sama zostać dlatego pojechałam razem z nim. Na początku nie chciałam ale potem zmieniłam zdanie. W sumie to nigdy nie byłam nigdzie poza Polską więc pomyślałam czemu nie i ruszyłam w tą daleką podróż. Mam nadzieję że jeszcze nie raz tatko będzie musiał zrobić jakieś badania. Kiedy będzie miał jeszcze jakąś propozycję wyjechania za granicę to zabiorę cię ze sobą.
Kończę już bo muszę jeszcze przeczytać Kamienie na szaniec które wzięłam w tę daleką podróż ale jednak ta książka się nie przydała. Pozdrawiam i całuję Ciebie, Anetkę, ciocie Anie i wuja Marka.
1 5 1
2009-10-26T17:34:39+01:00
Droga Kasiu .
Na wstępie mojego listu chciałabym Cię pozdrowić i opowiedzieć co się wydarzyło na mojej wycieczce . Wracając z podróży pomyślałam że napisze do Ciebie list , wiec pisze . Słuchaj , poznałam świetnego chłopaka , był boski . Od razu mi się spodobał . Kurcze sobie myśle , fajnie by bylo jak bym ja mu się spodobała . Ale mam nadzieje że ty mi coś poradzisz , bo ja za nim szaleje .
Wogule na wakacjach bylo świetnie , było dużo spacerów i było duzo atrakcij .
Z poważaniem Kasia ; **