Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T15:43:44+01:00
Jasiu bardzo lubił oglądać telewizor. Odkąd sięgał pamięcią zawsze najwięcej czasu spędzał przy telewizorze, mimo że jego rodzice cały czas mu mówili, żeby znalazł sobie jakieś hobby i przy nim spędzał wiele czasu. Jasiu ich nigdy nie słuchał i od kiedy wrócił ze szkoły, to do wieczora oglądał telewizor. Kiedy chodził do pierwszej klasy jeszcze znajdywał czas na odrobienie lekcji, ale w szóstej nie miał już wogóle czasu. Nic nie jadł, ani nie pił, tylko siedział przy telewizorze. Z czasem nawet przestał spać. Jaśkowi groziła poprawka z czterech przedmiotów, bo nic się nie uczył. Nigdy nie miał pracy domowej odrobionej. Wkrótce pod oczami miał okropne podkowy, jakby nie spał przez całe życie.
Jednak kiedyś, gdy chciał włożyć inną płytę do odtwarzacza DVD, podszedł bardzo blisko telewizora i nacisnął przycisk: OTWÓRZ.
Wtedy z telewizora wyskoczyła ogromna głowa potwora! Monstrum otworzyło swoją paszczę z setkami rzędów zębów i pożarła rozpaczliwie uciekającego Jasia. Po tylu latach ciągłego oglądania telewizji, Jaś dostał nauczkę, gdy następnego dnia telewizor go wypluł.
5 4 5