Read the text and complete the paragraph. Report the questions which the reporter asked.

Her first album is called "The Soul Sessions". She recorded it in the USA and it was a hit there and in the UK. Young Joss has worked with Gladys Knight, Smokey Robinson, Mick Jagger and many other music legends. Joss's mum travels with her when she's on tour. They get on really well. In her free time, Joss likes being with her friends, playing music and watching football ( she supports Liverpool). And she hates shopping!

( to jest początek, trzeba dalej napisać samemu, w mowie zależnej)
The reporter asked her what her first album was called, and then he asked her.......................................................................................................................................................
Next, he asked..........................................................
..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

(mam nadzieję, że ktoś wie, o co tu chodzi)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-27T09:57:34+01:00
Jej pierwszy album to "The Soul Sessions". Nagrała go w USA i stał się wielkim hitem, a nie w Wielkiej Brytanii. Młoda Joss współpracował z Gladys Knight, Smokey Robinson, Mick Jagger i wiele innych legend muzyki. Mama podróżuje Joss z nią, kiedy ona jest w trasie. One dostać się naprawdę dobrze. W wolnych chwilach, Joss lubi być z koleżankami, odtwarzanie muzyki i oglądanie piłki nożnej (ona obsługuje Liverpool). I nienawidzi zakupów!


Zaproponuj lepsze tłumaczenie
Dziękujemy za przesłanie propozycji tłumaczenia do serwisu Tłumacz Google.
Zaproponuj lepsze tłumaczenie:
Przeczytaj tekst i uzupełnij pkt. Raport na pytania, które reporter zapytał.Jej pierwszy album to "The Soul Sessions". Nagrała go w USA i stał się wielkim hitem, a nie w Wielkiej Brytanii. Młoda Joss współpracował z Gladys Knight, Smokey Robinson, Mick Jagger i wiele innych legend muzyki. Mama podróżuje Joss z nią, kiedy ona jest w trasie. One dostać się naprawdę dobrze. W wolnych chwilach, Joss lubi być z koleżankami, odtwarzanie muzyki i oglądanie piłki nożnej (ona obsługuje Liverpool). I nienawidzi zakupów!