Jesteś średniowieczną dwórką napisz list miłosny do ukochanego
UŻYWAJ ZWROTÓW !!:
GĘŚL CZELADŹ BRZECHWA TREFNIŚ WIĆ SOKOLNIK OPACTWO ŁOKIEĆ (MIARA) PUKLARZ , KORD, STALLE, KUSZO WOTUM STĄGIEW PĄTNIK... ITP ITD !! ALE NIE MUSISZ WSZYSTICH UŻYĆ !!!!! PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ LIST NIE MUSI BYŚ BARDZO DŁUUGI !

1

Odpowiedzi

2010-03-17T20:03:10+01:00
Luby!
Czemuż nie mam od ciebie wieści przez tak długi czas? Odchodzę tu od zmysłów, zamartwiając się, czy aby napewno jesteś zdrów.
Wiem, zapewne uznasz mię za głupią gęś, jednakże pewien mnich z tutejszego opactwa przepowiedział mi ostatnio, że mego ukochanego spotka tragiczny los; zostanie śmiertelnie zraniony kuszą. Od tej pory nie mogę oka zmrużyć.
Nie przypuszczam, by cię to interesowało, jednak napiszę: dzisiejszego ranka znalazłam na podwórzu sokolika mierzącego kilkanaście łokci! Był taki piękny, szlachetny, dostojny... Wydawał się całkowicie oswojony z ludźmi. Patrząc nań stanęło mi przed oczami twe oblicze. Teraz staram się nie spuszczać go z oka, poprosiłam nawet czeladnika Piotra, by zajmował się nim, gdy będę pracować. Gdyby coś mu się stało... Wzięłabym to za zły znak.
Zaklinam cię, Sylwestrze, odpowiedz szybko, inaczej po swym powrocie możesz nie zastać mnie już pośród żywych...
Kordelia
4 2 4