Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T18:47:50+01:00
W trenie V Urszulka przedstawiona jest jako mała dziewczynką która niestety już musiała pożegnac się z tym światem. Ledwie zdąrzyła poznać otaczjacą ją świata już Bóg wezwał ją do siebia. Wykonanie tej czynności przez Bioga powoduje ogromną rozbacz i żalu rodziców którzą są zrozpaczeni że utracli swoją córkę.
W trenie VIII ojciec przedstawia córkę jaka wielką radość która dawał temu domowi. Byla ona ogromnym szczęsciem i radością dla swoich rodziców. Sa zrozpaczeni że już jej zabrakło. że już w ich domu w Czanolesie juz nigdy nie bedzie tak samo, ponieważ nie bedzie już tej radości ani uśmiechu który był obecny w ciągu tych lat kiedy z nimi była.
Natomiast w Wierszu leśmiana Urszulka przedstwaiona została jaka dziewczynką która bóg mimo braku obecności przy niej jej rodziców poróbeju zapewnić jej szczęscie i bezpieczny kąt. urszulka jednajk nie czuje się szczęsliwa ponieważ jest w niebie sama i jest nieszczęsliwa poniewaz rodzice dawali jej ochronę i radośc a tyutaj znajduje się sama bez rodziców i bardzo za nimi tęskni.