Dear Sue,
This place is real fabulous! I`m in Marseilles, You know, it`s on south coast of France. Anywhere You`re looking, is water or sand. City, where we live is small but magnificent . We sleep all morning and go to pubs and discos in evenings. Every afternoon we go to the beach. Once, when we came back from water, I saw some boy sitting on my towel. We get acquainted. He is great! I have good fun here. I love discos and swimming and I love my new friends.
Hugs & kisses.
............(podpis)


przetłumacz na polski

2

Odpowiedzi

2010-03-17T18:46:08+01:00
Droga Sue,
To miejsce jest niesamowite! Jestem w Marseilles. Wiesz, to jest na południu Francji. Wszędzie gdzie spojrzysz jest woda i piasek. Miasto, gdzie żyjemy jest małe ale wspaniałe. Śpimy cały ranek, a wieczorem chodzimy do pubów i na dyskoteki. Każdego popołudnia idziemy na plażę. Raz, kiedy wyszłam z wody, zobaczyłam chłopaka siedzącego na moim ręczniku. Poznaliśmy się. On jest świetny! Dobrze się tam bawiłam. Kocham dyskoteki i pływanie i kocham moich nowych przyjaciół.
Całuski,
........
2010-03-17T18:52:32+01:00
Droga Sue,
To miejsce jest naprawde piękne. Jestem w Marseilles (Marsylii), na południowym wybrzeżu Francji. Gdziekolwiek spojrzysz, jest woda albo piasek. Miasto, gdzie mieszkamy jest małe, ale wspaniałe. Śpimy cały poranek, a wieczorami idziemy do pubu oraz na dyskoteki. W każde popołudnie idziemy na plaże. Pewnego razu, kiedy wracałam z wody (morza), zobaczyłam chłopca siedzącego na moim ręczniku. Zapoznaliśmy się. Jest wspaniały! Świetnie sie tutaj bawie. Uwielbiam dyskoteki, pływanie i kocham (lubie) moich nowych przyjaciół.
Uściski i buziaki.