Odpowiedzi

2010-03-17T18:42:34+01:00
Babcia jest osobą szczupłą. Na codzień ubiera się w długie spódnice, zazwyczaj w ciemnych kolorach lub w kwiatki i luźną, wygodną bluzkę albo wygodne spodnie i bluzkeczkę we wzorki. Od święta babcia wkłada na siebie elegancką garsonkę lub wybiera jakiś ładny komplet z rzeczy, które nosi na codzień. Babcia jest osobą starszą, jej twarz jest cała w zmarszczkach a włosy często spięte są w dużego koka. Na nosie leżą jej okulary a na uchu - aparat słuchowy.

Nie wiem czy Ci o coś takiego chodziłoo..;))
1 1 1
2010-03-17T18:45:08+01:00
Moja babcia to wspaniała osoba. Zawsze mogę z nią porozmawiać o wszystkim. Gdy mama jest w pracy, to babunia sie mną zajmuje. Stara sie jak może i świetnie jej to wychodzi. Babcia to niesamowita osoba. niby zwyczajna, ale jednak nie. Z jednej strony to staruszka, która siedzi na bujanym fotelu i szydełkuje, ale z drógiej strony potrafi spełnić wszystkie moje zachcianki. Gdy ja chcę lizaka, to babcia już ubiera się w swój czarny, długi płaszcz, kozaki na obcasach i już wychodzi z domu. Cieszę się, że mam taką babcię i bardzo ją szanuję.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T19:43:43+01:00
Moja babcia ma na imię Maria Jest 74-letnią starszą kobietą. Ma 5-tkę dorosłych dzieci i kilkanaście/kilkadziesiąt wnuków i wnuczek.
Na co dzień chodzi w długiej spódnicy w żółte kwiaty.
Ma oczy koloru brązowego , które pasują jej do ciemnych włosów.
Jest bardzo miła w stosunku do innych.
Zawsze gdy przychodzę ze szkoły widzę ją siedzącą na bujanym fotelu czytającą książkę.
Gdy potrzebuję pomocy zawsze stara mi się pomóc.
Moja babcia jest cudowną, starszą kobietą o wspaniałym sercu.
Bardzo ją kocham i nie zamieniłabym jej na żadną inną osobę .
1 1 1