Musisz założyć fundacje czyli musisz napisać jaki cel ma fundacja, co robi dla innych, jak zbiera rożne datki te fundusze..
No i krótką przemowę ułożyć czyli powiedzieć czym sie zajmuje... parę zdań o fundacji

Ma to wygladac tak jakos
Nazwa:......................................

Cel:........................................................


..........I te kilka zdań o sobie czyli czym się zajmuje jak zbiera datki i opowiedzieć o tych osobach którym pomagamy np: czy się cieszą, czy są wdzięczni....


Pilne!!!!!!!!111

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T19:20:35+01:00
Nazwa: Pomagaj innym i patrz jaką oni maja z tego radość

Cel: nasz cel nawiązuje do pomocy chorym i potrzebującym ludziom , staramy się pomagać tez i samotnym osobom oraz dzieciom osieroconym. Datki zbieramy poprzez różnego rodzaju akcje charytatywne lub tez jakieś aukcje.

Nazywam się(twoje imię) jestem założycielem fundacji "Pomagaj innym i patrz jaką oni maja z tego radość ". Mam 24 lata i jestem osoba bardzo wrazliwa na cierpienie innych. Postanowiłem pomagać innym w ten oto sposób. Jestem przewodniczącym rożnych akcji charytatywnych . Wielu ludzi pomaga także mi poprzez pomoc w przeprowadzeniu np. aukcji internetowej na rzecz potrzebujących. Gdy jedziemy do ludzi którym chcemy pomóc i dajemy im różnego rodzaju pomoce to widać po tych ludziach wdzięczność i radość. Wiele z tych ludzi płacze z radości .A dla mnie największym szczęściem jest to że pomagam innym.

Myślę że może być?
1 2 1
2010-03-17T19:24:56+01:00
Nazwa : Fundacja pomocy dzieciom z rakiem.
Cel : Spełnić ich marzenia.

Fundacja ma za zadanie spełnić marzenia dzieci.Skoro te biedne istotki i tak umrął, niech odejdą, z uśmiechem na twarzy, z wyrazem spełnienia, sponsorujemy wyjazdy, spotkania ze sławnymi osobami itd. Robimy to zupełnie bezinteresownie.
2010-03-17T19:33:04+01:00
Nazwa fund.: Bezdomny Ty

cel: Celem naszej fundacji jest pomoc najuboższym i osobom bezdomnym szukającym wsparcia i pomocy w nakierowaniu ich na lepszą droge życia.
Fundacja przydziela podopiecznemu opiekuna ktory mu pomaga i doradza w sprawach codziennych.

Zbiór datków:
Mogą państwo przekazać 1% swego podatku lub wysłac sms-a pod nr ..... za 1.22.