Odpowiedzi

2009-10-26T19:21:19+01:00
Czytałam opium w rosole lubie malgorzate musierowicz ale nie lubie pisac na kompie;/
dobra cos tam napisze ech ale jak cos zle to nie ja haha


Rano: data
Znów obudziłam sie rano, nasłuchując czy mamusia jeszcze śpi.Dziś wtorek, jak zwykle mam szybko wyjdzie do pracy krzycząc bym niezapomniała o drugim śniadaniu. Mam wypracowanie z polskiego i nieodrobioną matematyke. Ciekawe czy Julia da mi znów ściągnąć. A jak bym tak nie poszła do szkoły dzis?? tylko dzisiaj . .. .Ale mama i tak by się pewnie wściekłam. Poszłabym do pani Gabrysi borejko -ale dziewczynki bedą w szkole a ta miła pani bedzie zadawac pytania ,to nie ona odpada. Pochodze sobie po mieście.
ocho mam sie budzi.
Popołudnie: A jednak poszłam do szkoły i dostałam za te marne wypracowanie ledwie czwórkę;/. a z matematyki mam minusa i po co komu ta szkoła?? nie, jutro na pewno nie przyjdę. O dzwonek.
Wieczorem:
Wróciłam do domu śpiąca i od razu się położyłam. mamusia martwi się o mnnie ,a jeszcze dzis jej ucznie pomalowali jakąś ścianę czy cos i jest zdenerwowana . . .Zasnę na chwile a potem odrobię te zadanie z matematyki.
Noc:
No i ładnie!! Jest ciemno wiec niedorobie teraz matematykii znów dostane burę!!Zasnelam i mam niehceiala mnie budzic a ja nie zrobilam prac domowych. ech te zycie jest trudne:(
21 3 21