Odpowiedzi

2010-03-17T19:30:38+01:00
Człowiek ,którego pracowitość jest użyteczna tzn.pomaga w ten sposób innym jest bardzo uczynny. Myśle ,że pracowitość jest bardzo dobrą cechą u ludzi. Są aktywni społecznie i mają z tego wiele zysków. Bycie leniwym jest negatywną cechą,wadą i właśnie przeciwieństwem tego jest pracowitość.Pracowity jak pszczoła to sformuowanie metafora. Inni korzystają na dobrych chęciach danego człowieka o takich cechach jak pracowitość,bo jeżeli jest pracowity, to jest też pewnie zachłanny i dąży do celu w tym co robi. Pracowitość to cecha ,która powoli zanika u większości młodzieży i zasługuje na szacunek.

Mam nadzieje ,że pomogłam :D
4 2 4
2010-03-17T19:31:52+01:00
Osoba określana mianem pracowita jak pszczoła jest to osoba dążąca do własnych celów ,które sobie w życiu zaplanowała.Jest to także osoba która spełnia sie zawodowo stara się o wysokie stanowiska,a także może sie dokształcać.Zasługuje na szacunek swoją wytrwałością w walce o dążenie do własnego wyznaczonego sobie celu.A także szacunek tym że jest taka waleczna w pokonywaniu przeciwności losu.
1 1 1
2010-03-17T19:32:21+01:00
Myślę, że takim człowiekiem był Karol Wojtyła. Dlaczego tak myślę, ponieważ żyl w tudnych czasach a jednak zawsze był wierny Bogu i zawsze pomagał innym. Nie znamy go jako kolegi a jako człowieka wielkiego, wierzącego, kochającego. Karol Wojtyła umiał wybaczać, a również umiał pomóc w trudnych sytuacjach, niegdy nie potrafił odmówić pomocy. Myślę, że to właśnie On nasz kochany papież, który od nas odszedł zasługuje na największy szacunek.

To było opisane kto był.

Kto jest.
Myślę że takim człowiekiem jest mama. Ona robi pranie, gotuje sprząta, pomaga w odrabianiu lekcji. Zawsze nam pomoże w trudnych sytuacjach, pocieszy. To ona nauczyła nas mówić, chodzić, wykonywać codzienne czynności. Myślę że to ona zasługuje na największy szacunek ; 0 )

Opisz które chcesz, jeśłi pomogłam miło mi i polecam się na przysłość ;* !
5 5 5