5. Inna osoba pisząca o innej Agnieszce straciła punkt za błędy interpunkcyjne. Wynikały one z zastosowania zdań wielokrotnie złożonych.
> Uzupełnij przecinki we fragmencie tej pracy.
> Zamień zdania wielokrotnie złożone na zdania pojedyncze lub jednokrotnie złożone.

Moja ulubiona koleżanka, a także przyjaciółka, to Agnieszka, z którą codziennie wracam ze szkoły, rozmawiamy wtedy o naszych wspólnych sprawach. Lubię ją za to, że jest miła i życzliwa, a także za to, że pomaga mi w matematyce zawsze uśmiechnięta i radosna, woli śmiać się niż marudzić.
Agnieszka ma ciemne, brązowe włosy, które są długie i zawsze związane w kitkę a oczy zielone, które pasują do jej cery. Agnieszka potrafi mnie oderwać od telewizora czy komputera. Dzięki niej przebywam dużo na świeżym powietrzu i chodzę uśmiechnięta do szkoły.
Ogólnie jest z nią fajnie przebywać i spędzać wolny czas.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T19:44:54+01:00
Moja ulubiona koleżanka, a także przyjaciółka, to Agnieszka.Codziennie wracam z nią ze szkoły, rozmawiamy wtedy o naszych wspólnych sprawach. Lubię ją za to, że jest miła i życzliwa, a także za to, że pomaga mi w matematyce. Jest zawsze uśmiechnięta i radosna, woli śmiać się niż marudzić.
Agnieszka ma ciemne, brązowe włosy, które są długie i zawsze związane w kitkę. Oczy ma zielone, które pasują do jej cery. Agnieszka potrafi mnie oderwać od telewizora, czy komputera. Dzięki niej przebywam dużo na świeżym powietrzu i chodzę uśmiechnięta do szkoły.
Ogólnie jest z nią fajnie przebywać i spędzać wolny czas.
1 5 1
2010-03-17T19:47:55+01:00
Moja ulubiona koleżanka i przyjaciółka to Agnieszka.
Codziennie wracam z nią ze szkoły.
Rozmawiamy wtedy o naszych wspólnych sprawach.
Lubię ją za to, że jest miła i życzliwa.
Także za to, że pomaga mi w matematyc
Jest zawsze uśmiechnięta i radosna.
Woli śmiać się niż marudzić.
Agnieszka ma długie ciemno-brązowe włosy.
Są one długie i zawsze związane w kitkę.
Oczy ma zielone, które pasują do jej cery.
Agnieszka potrafi mnie oderwać od telewizora, czy komputera.
Dzięki niej przebywam dużo na świeżym powietrzu.
Chodzę uśmiechnięta do szkoły.
Ogólnie fajnie jest z nią przebywać i spędzać wolny czas.
1 5 1
2010-03-17T19:50:08+01:00
Moja ulubiona kolezanka to Agnieszka.codziennie wracam z nia ze szkoly. rozmawiamy wtedy o naszych wspolnych sprawach.lubie ja za to , ze jest mila, zyczliwa i pomaga mi w matematyce. jest zawsze usmiechnieta i radosna . woli ssie smiac niz marudzic.
agnieszka ma dlugie,zawsze zwiazane w kitke,ciemne, brazowe wlosy.Ma zielone oczy, ktore swietnie pasuja do jej cery. Agnieszka potrafi skutecznie oderwać mnie od telewizora czy komputera. Dzięki niej przebywam dużo na świeżym powietrzu i chodzę uśmiechnięta do szkoły.
Lubie z nia przebywac i spedzac wolny czas.
1 5 1