Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-26T19:01:20+01:00
Zdecydowanie przeciw, nie nam decydować o czyimś życiu czy śmierci. Dla mnie eutanazja to jest zwykłe morderstwo i nie widzę dla tego żadnego usprawiedliwienia. Rozumiem, że taka osoba bardzo cierpi (nie twierdzę, że wiem jak bardzo, bo nie wiem), ale dla mnie to nie jest przyzwolenie do zabijania człowieka. Nie przekonuje mnie też to, że człowiek żyje dzięki maszynie - jeżeli mamy medycynę na takim poziomie to powinnyśmy starać się ratować każde ludzkie życie. Życie mamy tylko jedno i jest ono bezcenne.
A odnośnie sprawy Terry to jest to już zupełny skandal, aby o jej życiu decydował sędzia. Rodzice i brat Terry wyraźnie sprzeciwiają się jej powolnemu zabijaniu i to ich głos wg mnie w tej sprawie się liczy najbardziej. W końcu to najbliższa rodzina, a mąż Terry wychodzi na gościa, który chce w końcu wyjść ponownie za inną kobietę, a przy okazji zgarnąć kasę. Jak chce to niech się rozwiedzie i da możliwość zaopiekowania się Terry rodzinie, bo podobno teraz to uniemożliwia.

:) Myślę,że Pomogłam Liczę na na Odwzajemną Pomoc z twojej Strony !
1 5 1
2009-10-26T19:02:05+01:00
Jestem przeciw eutonazji, gdyż każdy ma prawo życ niezależnie od stanu zdrowia itp. Nie jest to zgodne z prawami człowieka. Życie ludzkie jest zbyt cenną wartością, aby je odbierac. Chodzi przecież o to, aby każde życie jak płomień starac sie podtrzymywac jak najdłużej.
  • Użytkownik Zadane
2009-10-26T23:00:01+01:00
Jestem przeciwniczką eutanazji, pozwolenie teraz na przeprowadzanie eutanazji dla tych konkretnych przypadków zapoczątkuje pozwalanie na przeprowadzanie eutanazji w kolejnych to nowych grupach chorób medycznych. Jako kolejnymi argument przeciw eutanazji jest fakt, że w chwili zdiagnozowania ciężkiego upośledzenia dziecka jeszcze w okresie płodowym, stawało by się argumentem do podjęcia przez specjalistów decyzji o aborcji, co niesie za sobą potrzebę wejście w życie ustawy o zezwalaniu na aborcje.
1 5 1