Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T19:57:44+01:00
Szkoła to instytucja mająca na celu kształcenie określonych umiejętności oraz przekazywanie wiedzy.Chodząc do szkoły zdobywamy wiedzę, która jest niezbędna do dalszego wykształcenia oraz prawidłowego funkcjonowania w dorosłym życiu.Zadaniem szkoły jest nauczanie, kształcenie umiejętności i wychowanie.Tutaj zawieramy nowe znajomości.Działają koła zainteresowań oraz kluby sportowe. Szkoła tętni życiem od rana do późnego popołudnia. Czas pozalekcyjny możemy równie mile spędzić w szkole, jak i w domu czy na podwórku.Ważne jest to abyśmy chodzili do szkoły ponieważ zdobywamy bezcenną wiedzę i wykształcenie.
2010-03-17T20:00:09+01:00
Nauka w szkole jest dla nas bardzo ważna, wręcz nie zbędna do funkcjonowania w społeczeństwie. Gdyby nie szkoła to nie umiała bym pisać czytać lub nie dowiedziała bym się wartościowych rzeczy dla mnie. Poprzez naukę w szkole można zdobyć swoją pasję, nowe zainteresowania.Gdybym nie chodziła do szkoły to nie poznała bym moich przyjaciół, kolegów. Po ukończeniu szkoły średniej można zdobyć zawód lub dalej iść na studia. Człowiek wykształcony obdarzany jest szacunkiem w społeczeństwie.Im więcej będę się uczyć tym lepiej będzie mi się żyło. Dom, utrzymanie rodziny, samochód - to wszystko wiąże się z pracą i wykształceniem. Dlatego szkoła jest ważna. Dzięki nauce można też odnosić rozmaite sukcesy i wygrywać nagrody.
2 3 2
2010-03-17T20:01:12+01:00
Nauka szkolna jest bardzo potrzebna w życiu każdego człowieka.
Ona ukształca umysł,pomaga nam się rozwijać w życiu zawodowym.Dzięki nauce uzyskujemy niesamowitą wiedzę.Przez nią stajemy się mądrzejsi.Wyższe wykształcenie daje nam możliwość zdobycia lepszej pracy.Kiedy spełniamy się w pracy osiągamy sukces i poważanie wśród społeczności.W dzisiejszych czasach nauka to praktyczny cel życiowy.To co osiągniemy w swoim życiu będziemy częściowo zawdzięczać nauce.Szacunek możemy uzyskać tylko dzięki wiedzy i mądrości wyniesionej ze szkoły.
3 5 3