Odpowiedzi

2010-03-17T20:30:44+01:00
Ja chciałabym żyć w państwie demokratycznym - nie w Polsce, ale w Stanach Zjednoczonych na przykład. Podoba mi się tam forma rządów - choć nie we wszystkich stanach - i cała kultura tego kraju. Jest piękny, ma ciekawą historię i myślę, że nei wstydziłąbym się, mówiąc, że jestem Amerykanką. Taką z Nowego Jorku [stanu]. Na pewno nie chciałabym mieszkać w Teksasie, może nawet nie w Kalifornii, gdzie jest wiele dziwnych i okropnych przepisów prawnych. Wiem, że wszyscy idealizujemy USA przez filmy, seriale i wiadomosci, które dochodzą do nas ze wszystkich stron. Mam jednak nadzieję, że to państwo naprawdę jest... dobre. Wiem, że raczej nigdy nie będę tam mieszkać - chociaż, kto wie? - ale chciałabym się tam wybrać. Może w najbliższe wakacje?
2 1 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T20:31:08+01:00
Chciałabym żyć w państwie demokratyczny i w takim żyję. Myślę, że każdy obywatel ma prawo decydować kto ma rządzić państwem, czym jest demokracja. Głosy większości na głosy mniejszości! Jest to sprawiedliwe i każdy ma prawo głosu bez względu na płeć, kolor skóry lub wyznanie!!!

Proszę :)
Liczę na naj


Ps: kolega nade mną ma źle ponieważ polska jest też krajem demokratycznym a mamy patrzeć na to a nie na krajobraz państwa!!! :)
2 5 2