Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T20:50:42+01:00
Kochany pamiętniczku!
Dzisiaj jet ten dzien, dzien który pozostanie w mojej pamięci na zawsze.
Mieszkałam w moim ukochanym domuku z pięknym jeziorem, ogrodem i mnustwem kwiatów, aż po dzisiejszy dzień. Moja rodzina z powodu śmierci dziadka postanowiła przeprowadzić się do mojej babci, jets ona schorowana i nie poradziłaby sobie sama w życiu. myślę ze na ich miejsu tez bym tak postąp[iła bo bardzo kocham moją babcie. Jednak bardzo będzie mi brakowac tego miejsca. Mam tu moje ukochane przyjaciółki,z którymi mam nadzieje jescze się spotkam i mój ukochany domek w pięknej okolicy , w której jest cicho spokojnie zdal od zgiełku mista. Los widzocznie chcaił inaczej. Trudno takie jest zycie jak mus to mus jakoś to przezyje. Bardzo bym chciała by rodzice nie sprzedawali domu na djeziorem tylko zabrali do siebie babcię i sprzedali jej mieszkanie w mieście. Musze podsunąć im taki pomysł moze się to uda, wszytskim wyszło by to na dobre. Mojej babci która potrzewbuje teraz spokoju po śmierci babci i moja rodzina napewno też byu tu chciała zostać bo to magiczne miejsce.
Pamiętniczku nie będe pisała przez jakiś czas, ponieważ ta przeprowadzka jest bardzo czasochłonna ale jak tylko m\ój pomysł się uda to napewno jeszce do cibie zaglądne.
2010-03-17T20:55:06+01:00
12.03.2010r Środa
Pamietniku! Muszę ci coś wyznać!

Dom który stoi nieopodal rzeki w miejscowości w której mieszka moja babcia zostanie mi na zawsze w pamięci. Nie chodzi wczale o to że jest ładny, zadbany, bogato zdobiony ale chodzi o to że ma w sobie jakiś urok...nie jest to urok że jest on piękny lecz urok magii. W tym domu nikt nie mieszka..więc o nim ciągle myśle i nie zapominam. Marzy mi się że gdy urosne to chciałabym tam zamieszkać. Lecz nie wiem gdzie są właściciele tego nudynku gdyż wyjechali za granice, przynajmniej tak twierdzi moja babcia. Dziwi mnie jedna rzecz, ten dom nie jest zamknięty, właściciele chyba zapomnięli go zamknąć gdyż jest otwarty. Postanowiłam wejść do srodka. GDy już weszłam od razu chciałam tam zamieszkać, jest on cudowny. Może nie jest taki nowoczesny,ale nie są to też lata 60. Jest on Piękny i nigdy o nim nie zapomnę.