Napisze e-maila po angielsku !!!W tym e-mailu musi się znajdować !!!
-w jakim kraju byłam??
-co tam robiłam??
-gdzie nocowałam??
-co zwiedzałam??
-z kim tam byłam??
-co myśle o tym kraju,miejscu??
I jeszcze przetłumaczenie !!!

Dam najlepszą !!! Bez tlansratorów i nie z netu !!!

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T21:15:07+01:00
I was on holiday in the U.S.A. and I visited the various monuments. It's was fantastic!!! I was spent the night in a three star hotel. I was on the statue of liberty and it was amazing. There was a beautiful sight! In the U.S., I was with Aunt Clara. She took me to this wonderful country, and not yearning for home.
New York is beautiful but only at night. But I do not regret that I came to this place

Byłam na wakacjach w USA i odwiedziłam różne zabytki. To było fantastyczne! Spędziłam noc w trzygwiazdkowym hotelu. Byłem na Statule Wolności i to było niesamowite.To był piękny widok! W Stanach Zjednoczonych, byłam z ciocia Clara. Wzięła mnie do tego wspaniałego kraju, i nie tęsknie za domem. Nowy Jork jest piękny, ale tylko w nocy. Ale nie żałuję, że przyjechałam do tego miasta.
2010-03-17T21:34:00+01:00
Hi!

I was in Croatia. It was really good, but I was so tired after the travel. The weather was great! I was sunbathing all the time! I buyed a lot of relics!
I was there with My Parents. We were sleeping in my uncle's house. He's really nice. We was perambulating Museum Of Croatian Archeological Monuments. It was fun. I think that Croatia is a beautiful country, where you can swim in really clear water. Honestly, I think that this is the prettiest country i have ever seen. I'm sure I will return to Croatia when I'll be older.

________________________________________

TŁUMACZENIE :

Cześć!

Była(e)m w Chorwacji. Było naprawde fajnie, ale była(e)m bardzo zmęczony po podróży. Kupiła(e)m dużo pamiątek. Była(e)m tam z rodzicami. Spaliśmy w domu mojego wujka. Jest bardzo miły. Zwiedziliśmy Muzeum Chorwackich Zabytków Archeologicznych. Było bardzo fajnie. Myślę, że Chorwacja jest pięknym krajem, w którym możesz pływać w bardzo czystej wodzie. Szczerze, myśle, że to najpiękniejszy kraj, który widziała(e)m. Jestem pewna(pewien), że jeszcze wróce do Chorwacji kiedy będe starsza(y)