Potrzebuję piękne życzenia dla pani dyrektor z okazjii jej imienin mają być wzruszające poważne i PIĘKNE takie od serca. Jestem przewodniczącom samrządu szkolnego i ma być to w imieniu całej rzeszy uczniowskiej. Nie ma to być zbyt krutkie. minimum 10 zdań i nie wierszowane.

Tak wgl to P. Dyektor ma na imię marzanna imieniny ma 1 dnia wiosny można coś do wiosny nawiązać ale nie trzeba bo imieniny w szkole będą po jej normalnych bo normalne wypadają w niedzielę...
POMOCYYYYY!!!!!!!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T09:48:40+01:00
Jako przewodniczą samorządu w imieniu uczniów i własnym chciałabym życzyć pani szczęścia ,zdrowia ,pomyślności.Gratuluje pani wytrwałości i sukcesów jakie pani osiągnęła .Che również podziękować za to , że zawsze pani przy nas jest i będzie .Gdy mamy jakiś problem zawsze Pani przyjmuje nas z otwartymi ramionami. Nieraz jesteśmy sprowadzani dzięki Pani na dobrą drogę.W tej szkole stajemy się lepszymi ludźmi. To tylko pani zasługa gdyż to dzięki pani czujemy się w niej bezpiecznie. Uczymy się tu nie tylko polskiego,matematyki ale również jednej z najważniejszych sztuk-życia.Dzięki Pani będziemy mogli wstąpić w dorosłość pewni siebie z wiedzą jaką posiada mało która młoda osoba.Takiemu człowiekowi jak pani należy się wszystko co najlepsze.

PS.to 10 zdań sorki jak za krótkie ale nie wiedziałam co jeszcze dodać.
1 1 1