Odpowiedzi

2009-10-26T19:29:11+01:00

-- W mojej okolicy większość ciał jest chowana w wielkich, metalowych, zamkniętych kryptach, do których nie można się włamać bez użycia ciężkiego sprzętu - lamentuje Pirog. -- W domach pogrzebowych coraz częściej zakłada się systemy alarmowe, a zdobycie licencji właściciela zakładu pogrzebowego lub balsamiarza to czasochłonny i kosztowny proces. Całymi latami ogłaszałem się, zarówno w sieci, jak w rozmaitych podziemnych pisemkach, szukając pracownika kostnicy lub grabarza, który umozliwiłby mi odpłatnie dostęp do zwłok, ale jak dotąd nikt taki się nie zgłosił. Pirog jest przekonany, że społeczeństwo skorzystałoby na tym, gdyby seks ze zmarłymi był legalny i łatwo dostępny.

-- Odrzucenie i wymuszona abstynencja to źródła wielkiej frustracji - twierdzi Pirog. -- Pozwolenie ludziom na wykorzysytywanie zwłok w celu uzyskania seksualnego spełnienia byłoby wielkim krokiem na drodze do zmiejszenia, a nawet wyeliminowania uczucia wykluczenia u tych, którzy nie mogą uzyskać satysfakcji z żywym partnerem z powodu wrodzonej nieśmiałości, braku talentów towarzyskich czy nieatrakcyjnej powierzchowności. Pirog oręduje na rzecz stworzenia nekrofilnych burdeli, które dla pedofilów i gwałcicieli stanowiłyby "zdrową" alternatywę służącą rozładowaniu napięcia.

-- Ludzie, którzy normalnie usiłowaliby uzyskać zaspokojenie, stosując przemoc, mogliby odwiedziać takie przybytki i odbywać stosunki ze zwłokami młodych ludzi - mówi Pirog. -- Nawet najbardziej rozjuszony pracownik społeczny lub fanatyk religijny musiałby przyznać, że nie można skrzywdzić zmarłego.

Wendel uważa, że Pirog, i jemu podobni, przysparzają nekrofilii złej sławy.

-- Nekrofilia, jako termin, była zawsze lokowana wśród zachowań socjopatologicznych. To jest pogląd, który od lat staram się wykorzenić. Gdybyś mógł podyskutować rzeczowo z dojrzałym, zrówmoważonym człowiekiem, to wtedy więcej ludzi dowiedziało się, czym naprawdę jest nekrofilia. Zrozumieliby oni, że większość ne

No i chyba tyle Uff