Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T11:49:03+01:00
I was in cafe with familiar all it if would be they OK they did not me with different sitting in café persons jokes.Boys attached girl pulling it for hair and girl they threw in different boys with pieces of paper, this did not please me so I went out from cafe.I felt complete relief opuszczajac this company because their behaviour was embarassing very.
po polsku:
Byłam w kawiarni ze znajomymi wszystko byłoby ok gdyby oni nie robili sobie żartów z innych osób siedzących w kafejce.Chłopcy zaczepiali dziewczyny ciągnąc je za włosy a dziewczyny rzucały papierkami w innych chłopców,nie podobało mi się to więc wyszłam z kawiarni.Poczułam zupełną ulgę opuszczajac to towarzystwo bo ich zachowanie było bardzo krepujące.
Mam nadzieję,że ci pomogłam.Pozdrawiam
2010-03-18T11:57:13+01:00
Po polsku:
Poszłam z kolegami oraz z koleżankami do kina na film LUSTRA. W połowie filmu miałam ochote wyjśc , ponieważ denerwowało mnie zachowanie kolegów. Zaczepiali oni innych ludzi, przez to i mi sie dostało. Postanowiłam wyjść, gdy znajdowałam się już na zewnątrz poczułam wielką ulgę, że już z nimi nie jestem.

Po angielsku:
I went with friends and girlfriends to the movies on the movie MIRRORS. In the middle of the movie I wanted to go, because my behavior angered colleagues. They attacked other people, and by that I got in August. I decided to go out when I was already outside, I felt great relief that I am not with them.