Fajny opis swojej klasy po angielsku.. + odrazu pod spodem żeby był przetłumaczony na język polski.. ułatwi mi sprawę dziekuje!!!!!!!

do wykorzystania: There is.. There are.. There aren't..
on the left.. on the right.. etc.

np: jest w niej 15 stolików i 30 krzeseł.. jest sześć okien. Jest 12 lamp na suficie...po lewej stronie klasy stoi biurko nauczyciela... tablica.. tylko tak żeby to było ładnie napisane.. i dłuższy opis:) :* atksuj Początkujący

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T14:30:38+01:00
Taht's my beautiful class. There are fifteen desks and thirty chairs.
On left side there are seven windows. On right side there are tablets with colour pictures. there are twelve lamps on the ceiling. On against first desk is the teacher's table. By the board a large brown wardrobe is standing. The walls are yellow and red. The floor is green. Everybody loves this calass.

To jest moja piękna klasa. Jest w niej 15 stolików i 30 krzeseł. Po lewej stronie jest 7 okien. po prawej stronie jest tablica z kolorowymi rysunkami. Jest 12 lamp na suficie, na przeciwko pierwszej ławki stoi biurko nauczyciela. Obok tablicy stoi wielka szafa. ściany są żółte i czerwone. podłoga jest zielona. wszyscy kochają tą klasę.


Jeśli chcesz więcej to napisz mi co po polsku a ja ci przetłumaczę bo już więcej nie mogłam wymyślić :)
41 4 41