Treść: "Napisz krótki, humorystyczny tekst o sobie, w którym przedstawisz jedną z posiadanych zalet. W tytule pracy podaj nazwę cechy i swoje imię, np. "O odwadze sławnej Małgorzaty"
moje imię: Karolina, cecha? hmm...byle jaka, ale lubię czytać książki, więc może być coś o czytaniu

proszę o jak najszybszą odpowiedź
wybiorę najlepszą

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T16:26:22+01:00
O intelekcie Karoliny Wielkiej.

Karolina uwielbiała czytać książki. Nie była molem książkowym, mimo to uwielbiała je czytać. Znajomi nie akceptowali tego, ponieważ zamiast z nimi rozmawiać, wolała pochłaniać kolejne strony swoich ukochanych ksiażek, zapominając o Bożym świecie. Nie przejmowała sie tym, co ludzie o niej mówią. Była dziewczynką bardzo inteligentną i oczytaną, co powodowało, iż bez trudu zdobywała 3+ z każdego sprawdzianu bez żadnego wkładu pracy. Po pewnym czasie, Karolina zaczęła nałogowo czytać. Nie było to już hobby lecz swoista dewiacja, zboczenie. Zaczęła ze strachu przed tym, iż ktoś będzie chciał czytać jej kochane książeczki, zjadać je. Zajadała się nimi na obiad, śniadanie, a że nie jadała po godzinie 18, zakąsała tylko delikatnie jakąś okładeczką.
Dziś Karolina jest już zdrową, normalną dziewczyną która nadal kocha czytać. I robi to nadal. Przez szybe, w domu dla chorych psychicznie...