Temat : Troja


1. Zredakuj zaproszenie na ślub , jakie mogły wysłac Zeusowi , Tetylda i Peleus.


2.Ułuż życzenia , jakie mogły złożyc młodej parze goście.


3.zredaguj przeprosiny jAKie mogli zastosowac do bogini eris mlodzi malzonkowie. ( Nie zaprosili na wesele bogini Eris)


4.uloz podzikowanie jakie po przyjeciu weselnym mogli wyslac swym gosciom peleus i tedytaProsze napisac staranie i fajnie xd... POZIOM PODSTAWOWKA!!! daje naj. :D

1

Odpowiedzi

2010-03-18T17:16:51+01:00
1 zaproszenie
serdecznie zapraszamy boga wszystkich bogów Zeusa wraz z małózonką Herą na nasz ślub. Uroczystość odbedzie się 23.07br. Uroczystosc zaslubin odbedzie sie o 13. 00 na górze Olimp potem zapraszamy na przyjęcie w Ogrodzie Rajskim w Grecji. Mamy nadzieje ze zaszczycą nas państwo swoja obecnoscią i bedą z nami w tak ważnym dla nas dniu .
Tetylda i Peleus

2 życzenia
kochani zyczymy wam wszystkiego co najlepsze. Abyscie wytrwali w swojej miłości na wieki byli szcześliwi. Nie wdawali sie w kłótnie miedzy sobą i byście byli przykładem dla innych. Byli sobie wierni i ufali bo zaufanie jest podstawą małuzeństwa. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drosze życia.

3 przeprosiny
Droga Eris bardzo cię przepraszamy ze nie zaprosilismy cię na wesele. Mam nadzieje że nie masz nam tego za złe. Wiem ze twoje kontaky z innymi boginiamy są nienajlepsze.Nie chcielismy abyś zle sie czuła w ich towarzystwie. Po konflikcie z jabłkiem są na ciebie wsciekłe. bardzo cie prezpraszamy i mamy nadzieje ze wkrótce nas odwidzisz. Jeszcze raz przepraszamy.

4 podxziękowania
serdecznie dziekujemy ze byliście z nami w tym ważnym dla nas dniu. mamy nadzieje ze dobrze sie bawiliscie. Odwiedzcie nas wkrótce. Dziekujemy i mamy nadzieje ze jestescie szczesliwi z powodu naszych zaślubin.
7 5 7