Odpowiedzi

2010-03-18T17:06:10+01:00
Media stanowią jedno z narzędzi kontrolnych władzy społecznej, także zarządzania społecznego. Są najważniejsze. wpływają na rozwój życia całej społeczności, są pewnego rodzaju działalnością gospodarczą. Wokół nich jest zatrudnionych wielu różnych specjalistów, którzy wiedza jak kreować współczesną kulturę. Dzęki mediom wiemy co dzieje się na świecie, docierają do nas przeróżne informacje. Gdyby nie media nasze zycie byłoby całkiem inne.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T17:07:10+01:00
Największym srodkiem masowego przekazu ktorego zawartość najlepiej odbiera młodzież jest Telewizja(TV). Każdy z nas ma telewizor i nie ma tygodnia byśmy nie spędzli przed nim 5-7godzin. Ograniczona ilość kanałów filmowych czy tez oczekiwanie na interesujący program, uniemożliwia nam ucieczke od reklamy i tym samym zmusza nas do samoczynnego zrozumienia treści które przekazuje REKLAMA. Nikt jeszcze nie policzył ile stron www. powstało i to umożliwia nam w przypadku napotkania reklamy zablokowanie jej przekazy czy tez zmianę witryny www. Dlatego własnie telewizja jest leprza w przekazywaniu informacji. Świadczą o tym również ceny opłat za reklamę.


....................... <---imie and nazwisko
2 5 2
2010-03-18T17:13:00+01:00
Myślę ,że największy wpływ to telewizja ,póżniej internet.
Telewizja jest interesująca,chodzi o programy ,które cieszą się popularnością są to np.teleturnieje ,seriale.Można się z nich dowiedziec ciekawych rzeczy,a seriale niektóre pokazują jak należy życ w społeczeństwie.Natomiast internet daję dużo możliwości poszerzenia swojej wiedzy w różnych dziedzinach są informacje ,których na codzień nie ma się czasu wysłuchac.Można pograc w różne gry ,poznac przyjaciół na rożnych portalach,a także pojechac w dalekie kraje ,których z powodu braku finansów nie możemy zobaczyc.