Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T17:57:22+01:00
Warszawa , 15.07.2010r.
Droga Basiu !
Piszę do Ciebie ten list , ponieważ chciałabym Ci udzielic kilku rad ,zaniepokoiłam się o Ciebie i postanowiłam napisac . Mam nadzieję , że po jego przeczytaniu dojdzie coś w końcu do Ciebie i zmienisz swoje nastawienie.
Na początku chciałabym Ci powiedziec , że droga , ku której dążysz jest bez powrotna . Rzeczy z którymi sobie nie radzisz nie musisz zastępywac ich narkotykami , bo to jest zbędne. Nie chciałabyś czasem porozmawiac z normalnymi dziewczynami w Twoim wieku o ich problemach ? nie zastanawia Cię ich ''normalne'' życie? . Dziewczyno całe życie przed Tobą nie marnuj się w taki sposób . Narkotyki to droga do nikąd pewnie wiesz to , ale nic z tym nie robisz , ciągle mówisz ''przestanę brac'' a za chwilę idziesz i zaczynasz cpac. Pomyśl nad tym dokładnie , czy jest sens . Poszukaj sobie chłopaka , dla którego zrobiłabyś wszystko , czasami warto poszukac takiej osoby i dla niej życ.... Normalnie życ.
Kończę list kochana Basiu . Przemyśl to , co Ci napisałam . Jeśli chcesz moglibyśmy się spotkac i porozmawiac . Czekam na odpowiedz , pozdrawiam :
Katarzyna
62 4 62