Podróż do... Napisz opowiadanie o podróży, którą odbyłeś lub o której marzysz. (Mięjsce przewiedziane na dłuższą wypowiedź ucznia- ok. jednej strony formatu A4)

Chce aby odpowiedź była na 1 strone a4 i żeby nie była z internetu bo zgłosze błąd pamiętajcie o korekcie i interpunkcji, akapitach, epitetach i innych

1

Odpowiedzi

2010-03-18T17:46:21+01:00
Rok temu byłam na podróży, której nigdy nie zapomnę. Byłam w Bułgarii w Słonecznym Brzegu. Mieszkałam w cudownym mieszkaniu z prywatną plażą i widokiem z okna na Morze Czarne.
W Bułgarii byłam trzy tygodnie. Jechałam tam około dwudziestu godzin. Podróż była naprawdę bardzo długa i ciężka. Pojechałam tam z rodzicami, siostrą i jej koleżanką. Pierwszego dnia poszłyśmy we trzy zobaczyć plażę i poznać nowych ludzi. Kiedy tylko zeszłyśmy na dół, dwóch Rosjanin zaczepiło nas w swoim języku. Odpowiedziałyśmy im po Angielsku, że nie rozumiemy, odpowiedzieli nam również w języku angielskim. Zapoznaliśmy się i razem poszliśmy na plażę. Wróciliśmy po dwudziestu minutach, gdyż byłyśmy zmęczone. Następnego dnia zeszłyśmy na dół już w samych kostiumach kąpielowych. Chłopcy od razu przywitali się i razem poszliśmy nad wodę. Siedzieliśmy, rozmawialiśmy, kąpaliśmy się i opalaliśmy jakieś dwie godziny. Wydawali się oni naprawdę fajni. Tego samego dnia poszliśmy jeszcze na miasto, a wieczorem przyszłyśmy do pokoju. Poznałyśmy ich rodziców, którzy niestety, nie potrafili mówić po angielsku. Dalsze dni wyglądały bardzo podobnie. Pogoda była cudowna, słońce mocno świeciło. Pod koniec pobytu wymieniliśmy się z Dymitry'm i Gleb'em numerami telefonów itd.
Te wakacje minęły naprawdę genialnie! Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek spędziła lepiej swój wolny czas! Chciałabym przeżyć to wszystko jeszcze raz.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam :)
51 4 51